English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png

PÄIKESELINE TAI

04.-19.12.2017


1. päev: Lennud Bangkokki.


2. päev:  Saabume Bangkoki rahvusvahelisele lennuväljale.  Transfeer hotelli ja puhkus lennust. Õhtul  traditsiooniline Tai õhtusöök klassikaliste tantsudega.

  

3. päev: Hommikusöök. Suundume tutvuma Bangkoki vaatamisväärsustega ning külastame kõigepealt Wat Trimitit, mis on tuntud kui Kuldse Buddha tempel, seejärel Wat Po Buddha templit - vanimat ja suurimat Bangkokis. Siin näeme tohutut lamavat Buddhat ning samas paiknevat traditsioonilst massaa¾ikooli. Pärast templite külastusi läheme avastama Bangkokki vee pealt. Sõidame paadiga Bangkoki südalinna kanalitel ja imetleme veel ühte kaunist templit, mis jääb Chao Praya jõekaldaleWat Arun'i (Koidu templit).  Lõunasöök jõerestoranis. Õhtupoolikul  külastame aga Suurt Paleed, mis on olnud  kuningate ametlikuks residentsiks juba alates 1782. aastast. Ööbimine samas hotellis.

 

4. päev:  HommikusöökSõidame Bangkokist välja, et külastada ujuvat turgu. Bussisõit kestab ca 2 tundi, kuid teel teeme jalasirutuspeatuse kookoseistanduses ning seal näeme kuidas valmistatakse kookossuhkrut. Damnearn Saduaki ujuvale turule jõudmiseks sõidame veel paatidega mööda tihedat kanaliterägastikku ümbritsetuna kohalike elamistest, põldudest ja palmisaludest. Pealelõunal jõuame Kanchanaburi'sse, külastame Jeath sõjamuuseumi, liitlasvägede surnuaeda ning kurikuulsat Kwai jõe silda. Lõunasöök kohalikus restoranis ja seejärel võtame võimalusel ette rongisõidu Kwai jõe küla suunas. Teel naudime vaateid mägedele, orgudele, põldudele ning külakestele nende vahel. Ööbimine hotellis.


5. päev: Hommikusöök. Sõidame Saiyoke koskede juurde ja rahvusparki, kus sõidame parvmajakesega piki jõge, imetleme ümbritsevat d¾unglit ja koskesid ning ujume, päevitame, puhkame.  Lõunasöök parvel.  Ööbimine samas hotellis.

 

6. päev: Hommikusöök. Täna sõidame Bang- Pa- In'i, mis oli Tai monarhide suveresidents alates 17. sajandist. Siin on suurepärane kogu Tai, Hiina, Itaalia ja victoriaanlikus stiilis paviljone. Edasi suundume vanasse Ayutthaya'sse - 1350-1767 oli see vana võimas kuningriik. Lõunasöök. Pealelõunal külastame Wat Phra Sisanphet'i, mis oli paljude kuningate templipalee ning Wat Mahatati kompleksi. Õhtul asume rongile Chiang Mai'sse. Öö rongis 2 klassi magamisvagunis.

 

7. päev: Hommikul saabume Chiang Mai'sse. Transfeer hotelli ja hommikusöök. Võimalusel juba ka tubade jagamine. Külastame Doi Suthep'i mägitemplit, naudime kauneid vaateid Chiang Mai'le. Õhtupoolikul külastame  siidivabrikut ja puunikerdustöökoda. Õhtusöök koos rahvuslike tantsudega. Ööbimine hotellis.

 

8. päev: Hommikusöök. Täna sõidame Doi Inthanoni rahvusparki ja Himaalaja jalamile. Sealt läheme avastama Kuninga ja Kuninganna stuupasid, mis püstitati nende tähtsateks aastapäevadeks. Väike jalutuskäik d¾unglis, tutvumaks kliima ja taimestikuga. Piknikulõunasöök kaunite koskede all. Tagasi Chiang Maisse sõites põikame sisse mägede vahel elavate hmongide juurde. Ööbime samas hotellis Chiang Mai's.

 

9. päev: Hommikusöök. Lahkume Chiang Mai'st. Peatume ja külastame elevandikasvatust ning teeme eksootilise elevandisõidu d¾unglisse, kust saabume tagasi laagrisse härjavankritel. Lõunasöök. Pealelõunal tunniajane sõit bambusparvedega Mae Taeng'i jõel. Teel peatume kuumaveeallikate juures, et mõnusalt seal oma jalgu puhata ja külastame Wat Rongkhun'i- kuulsat valget templit. Ööbimine hotellis Chiang Rai's.


10. päev: Hommikusöök. Sõidame Kuldkolmnurka, kus saavad kokku kolme riigi Tai, Laose ja Birma piirid. Külastame Oopiumimuuseumi ning võtame ette paadisõidu üle jõe Laosesse. Lõunasöök  Peatume põgusalt ka Mae Sai linnas, mis jääb otse Birma piiri äärde. Külastame hõimuküla, kes elab koos väga mitmeid hõimurahvaid-  pikk-kael naised, akhad, mienid, karenid. Õhtul lendame Chiang Raist taas Bangkokki. Majutus hotelli.

 

11. päev: Hommikusöök ja seejärel sõit  Pattaya suunas ning peatus Sri Racha tiigrifarmis. Majutus hotelli Pattayal. Õhtul naudime Tiffani transvestiitide showd.


12. päev: Hommikusöök. Sõidame paadiga Korallisaarele, kus on kaunid rannad ja mõnusad puhkusepaigad. Võimalus tegeleda parasailinguga, kihutada skuutritega jm. Mereandide lõunasöök. Hilisel pärastlõunal suundume paadiga tagasi Pattaya'sse.


13. päev: Hommikusöök. Sõidame puhkuseks Ko Sameti saarele. Lõunasöök saarel. Pealelõunal sõidame tagasi Pattayale. Ööbimine samas hotellis.

 

14. päev: Hommikusöök. Vaba päev puhkuseks. Ööbimine samas hotellis.


15. päev: Hommikusöök. Kell 12.00 vabastame toad ning kell 17.00 sõidame Bangkoki lennujaama. Tagasilennud koju, kuhu jõuame järgmisel päeval.


16. päev: Lennud jätkuvad. Saabumine tagasi koju.


REISIPAKETI HIND: 1560EUR

 

 

Lennukipiletid koos lennujaamamaksudega hinnaga  560 EUR. Pärast 20 oktoobrit lennupilet ostmise hetkel saadaoleva hinnaga. 

 

Ühese toa lisatasu 295 EUR

Hinnapaketi aluseks kurss 1 EUR= 1,0 USD

 


Reisipaketi hind sisaldab: kogu transporti kohapeal: buss, rong Ayuthhaya - Chiang Mai, siselend Chiang Rai- Bangkok; erinevad paadisõidud, majutusi 3* hotellides kahestes tubades, 13 hommiku- ja 9 lõunasööki, 2 õhtusööki (jookide eest tuleb endal täiendavalt tasuda: õlu ca 80-200 BT, Coca-Cola, Sprite ca 50-100 BT), kogu ülaltoodud programmi, eestikeelseid ekskursioone.

KÕIKI programmis mainitud paikade külastuspileteid v.a. Tai massaa¾.


Reisipaketi hind ei sisalda: lennupiletit, reisikindlustust, jootrahasid ( giidile, bussijuhtidele, pakikandjatele, paadimeestele, hotellimeeskonnale  ca 50  EUR) valikulisi tegevusi (nt Tai massaa¾ al. 200 BT, veespordi jms võimalused), isiklikke kulutusi.

 


Lennuinfo: Kogunemine Tallinna lennujaama infolaua juures kell 16.10. Lennud Tallinn- Istanbul kell 18.10.-22.40 ja Istanbul- Bangkok kell 01.55.-14.50  Tagasilennud Bangkok-Istanbul  kell 23.30.-06.25. ja Istanbul-Tallinn kell 10.10.-12.30

Lennatakse Turkish Airline liinilendudega ning hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 30 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 23 cm ja kaaluga 8 kg.

 

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIl:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust. Lennupiletit hinnaga 560 eurot koos lennujaamamaksudega on võimalik osta kuni 20 oktoobrini, seejärel müüme lennukipileteid ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

 

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.


Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel.

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.