English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png

HIINA

PÕNEV PEKING

13-19.04.2018

 Reisi kõrghetked:

  • Jalutuskäik Suurel Hiina Müüril
  • Maailma suurim väljak- Taevase Rahu väljak
  • Rik¹asõit Pekingi vanades linnajagudes hutongides ja Hiina kodu külastus
  • Pandad Pekingi loomaaias
  • Imemaitsev Hiina köök

1. päev: Lennud Pekingisse.
 

 

2. päev: Saabume Pekingisse kell 06.55. Kõigepealt tutvume Pekingi ääreslinnas asuva keisrite endise Suvepalee kompleksiga. Suvepalee koos Kunmingi järvega on üks paremini säilinud keiserlikke aedu maailmas ja armastatud paik, kuhu tänapäeval tullakse  suurlinna melust puhkama. Lõunasöök ja transfeer hotelli **** .


3. päev: Hommikusöök. Külastame Tian'an Meni ehk Taevase Rahu väljakut ja seejärel suundume tutvuma ühega Pekingi tuntuimatest vaatamisväärsustest- nimelt Taeva Templiga, mis asub kaunis pargis, kus kohalikud inimesed tavapäraselt võimlevad ning oma hobidega tegelevad. Meiegi võtame siin ette väikese võitluskunstide lühikursuse, et õppida ära mõned lihtsamad liigutused. Lõunasöök. Edasi suundume Hiina keisrite vana residentsi Keelatud Linna. Tutvume ka Hiina traditsioonilise meditsiiniga külastades üht Hiina traditsioonilist meditsiinikeskust, kus soovijad saavad proovida tüüpilist Hiina jalamassaa¾i, lasta oma tervist kontrollida jne. Ööbimine samas hotellis.

 

4. päev: Hommikusöök. Täna sõidame vaatama suurt Hiina müüri - täpsemalt selle Mutianyu lõiku, mis ei ole turistide poolt nii üle rahvastatud kui  lähedal asuv Badaling. Tõuseme köisraudteega müürile, jalutame, naudime kauneid vaateid ja räägime vanadest aegadest.  Lõunasöök. Külastame jadeliiditöökoda ning tutvume nefriidi ajalooga ja emailesemete valmistamisega. Ööbimine samas hotellis.

 

5. päev: Hommikusöök. Kõigepealt külastame Lama templit, mis on üks tähtsamaid Tiibeti budistlikke templeid Pekingis. Siin asub ka maailma kõrgeim puidust Buddha kuju. Pealelõunal  võtame ette rik¹asõidu tüüpiliste Pekingi elurajoonide südamesse, hutongidesse. Külastame ka kohalikku perekonda nende kodus.  Lõunasöök. Jõuame külastada ka teekeskust, kus toimub teetseremoonia, mille käigus tutvustatakse meile erinevaid teesorte ning neid saab ka proovida ja kaasa osta. Õhtul Pekingi pardi  õhtusöök

 

6. päev: Hommikusöök. Külastame Pekingi loomaaeda, et näha oma silmaga eksootilisi ja imearmsaid pandasid. Lõunasöök ning seejärel külastame siidivabrikut ja tutvume siiditootmise protsessiga. Külastame veel ka  Kunstitsooni 758. See on 1950 ndatel Nõukogude Liidu ja Hiina Rahvavabariigi ühiselt loodud militaarkompleks, kuhu aastatuhande vahetuse paiku hakkasid koonduma kesklinnast välja tõrjutud Pekingi undergraund -kunstnikud ja galeriid. Seejärel vaba aeg, et Wangfujingi kaubatänavalringi vaadata ja teha viimased sisseostud.


7. päev: Transfeer lennujaama ja tagasilennud koju.


REISPAKETI HIND:790 EUR

Lennupiletid koos lennujaamamaksudega:500 EUR

Pärast 01.märtsi lennupilet ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

Ühese toa lisatasu 150  EUR

Hinnaarvestuse aluseks on kurss 1 EUR= 1,1 USD


Reisipaketi hind sisaldab: transporti kohapeal- mugavustega buss,  majutus korralikus 4* hotellis kahestes tubades koos hommikusöökidega, 5 lõunasööki ja 1 õhtusöök (jookide eest tuleb endal täiendavalt tasuda), kogu ülaltoodud programmi, eestikeelse tõlkega ekskursioone terve reisi vältel, KÕIKI programmis mainitud paikade külastuspileteid.


Hind ei sisalda:lennupileteid, Hiina viisat 60 EUR, reisikindlustust, isiklikke kulutusi, jootrahasid (ca 40 USD).


Hiina viisaks vajalikud dokumendid:
pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi ning passis peab olema vähemalt 2 vaba lehte; 1 ankeet; 1 värviline foto (3,5x4,5 cm); töökoha garantiikiri (ingl. keeles) ning  seal peab olema firma nimi, millega firma tegeleb, töötaja/taotleja ees ja perekonnanimi, reisi kuupäevad ja kinnitus, et töökoht säilib reisi vältel ja pärast seda. Õpilase/ üliõpilase puhul - garantiikiri õppeasutusest. Kui reisib laps kas ühe vanema või mõlema vanemaga, on vajalik saatkonnale esitada sünnitunnistusest koopia.

Hiina viisa saate välja printida siit: cs.mfa.gov.cn/zlfg/bgzl/lhqz/P020110729426473946145.pdf


Lennuinfo: Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 12.50. Lennud Tallinn Helsingi 14.50.- 15.25 ja Helsingi Peking kell 18.05.- 06.55 (+1). Tagasilennud Peking Helsingi kell 10.55.- 14.25 ja Helsingi Tallinn 16.25- 17.00.

Lennatakse Finnairi liinilendudega ning hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 23 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 20 cm ja kaaluga 8 kg.

 

 

 

 

 

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIl:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust. Lennupiletit hinnaga   eurot koos lennujaamamaksudega on võimalik osta kuni 01.märtsini, seejärel müüme lennukipileteid ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

 

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.


Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel.

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.