Avaleht
Gondvana Reisid


HOLLAND-BELGIA-LUKSEMBURG
18.-26.04.
Jalutame pisikeses tuulikutekülas ja maitseme kohalikke juustusid, saame osa Lisse lilleparaadist, imetleme Keukenhofi lilleaeda, tutvume pealinnade Amsterdami, Brüsseli ja Luxembourgiga, sõidame paadiga keskaegse Brügge kanalitel, maitseme imekaunis Cochemis nende kuulsat Rieslingut jpm.
Otsime üksikule naisreisijale toakaaslast!

PALANGA- NIDA
25.-27.05.
Mõnus nädalalõpureis kogu perele. Salapärane Ristimägi, Palanga valged liivad ja Nida kaunid düünid, delfiinide ja merilõvide etendus Klaipeda Meremuuseumis, Nõidademägi Juodokrantes, hotell *** Palanga südalinnas.
KIREV PÕHJA-SAKSAMAA
04.-09.09.
Keskendume sel reisil põhiliselt Mecklenburgile ning Holsteini ja Schleswigi liidumaade rannikule Lübeckist Flensburgini. Siit leiab vägagi  vaheldusrikka valiku vaatamisväärsusi alates kaunitest loodusmaastikest ja vaimustavast arhitektuuripärandist kuni põnevate muuseumideni, mida külastame, ja  apteeker Melchiori lugude jälgedeni välja.

HIINA: PÕNEV PEKING
13.04.-19.04.
Keisrite suvepalee kompleks, Keelatud linn ja Taevatempel, Suur Hiina müür, Lama tempel, mis on üks tähtsamaid Tiibeti budistlikke templeid Pekingis, Kunstitsoon 798, pandad Pekingi loomaaias, riksasõit hutongides ja kohaliku perekonna külastus, õpime koos iidset võitluskunsti, tutvume Hiina tee traditsioonidega ja maitseme Pekingi parti jm.
VABANES 2 KOHTA. Kiire!
© Gondvana Reisid 2006 | Rüütli 47, 80010 Pärnu | tel 505 9902 | fax 505 9902 | info@gondvana.ee