Avaleht
Gondvana Reisid


IMEKAUNIS SRI LANKA
16.02.-01.03.

Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad- ja seda ta tõepoolest ka on. Siin on lopsakas loodus, kosed, järved, templid, teeistandustega kaetud maalilised mäed, valged laiad liivarannad, eresinise läbipaistva veega ookean ja palju muud, mis jätab unustamatu mulje igale saare külastajale. 

Pealinn Colombo, Pinnawela elevantide keskus, võimas Sigiriya kaljukindlus, Dambulla koopatemplid, safari Yala rahvuspargis, Matale vürtsiaed, Kandy ja Hambatempel, Nuwara Eliya ja teeistandused, puhkus Ahungallas (hotellis pakett kõik hinnas) jm.

PÄIKESELINE TAI
04.-19.12.
Põhja-Tai pärlid Chiang Mai ja Chiang Rai, paadiretk Laosesse, Kuldkolmnurk, elevandisõit, bambusparvedega parvetamine, mägihõimude väikesed külad, imekaunis valge tempel Wat Rongkhun, kurikuulus Kwai jõgi kesk dzhunglit, Saiyoke rahvuspargi kosed, kuninglik suveresidents Bang Ba In, Bangkok ja vanad Siiami kuningriigi mälestised ja paleed, Tai kaunid saared ja mõnusad rannad jpm.

AUSTRIA-BAIERIMAA
22.-30.09.
Värvikirevas rüüs Alpid, keiserlik Viin, Eisriesenwelti jääkoobas, Saltzkammerguti kaunis loodus, nukulinnakesed ja külad- St. Wolfgang ja Hallstatt, Hitleri Kotkapesa, Ludwig II lossid, München ja Oktoberfest, Wiesi palverännukirik, Oberammergau, metsiku Partnachklammi kaljulõhed jm.

DUBAI & AÜE
14.-22.02.
AÜE pealinn Abu Dhabi, Omaani lahe äärne imekauni loodusega Fujairah, Pärsia lahe valged liivarannad ja soojad taevasinised veed, Dubai uhked pilvelõhkujad, muuseumid, turud ja kaubanduskeskused, unustamatu dziibisafari kõrbes, õhtusöögikruiis jpm. Siin on kõigile midagi!
© Gondvana Reisid 2006 | Rüütli 47, 80010 Pärnu | tel 505 9902 | fax 505 9902 | info@gondvana.ee