Avaleht
Gondvana Reisid


HOLLAND-BELGIA-LUKSEMBURG
28.-26.04.
Tulge tundma kevade lõhnu, päikest ja lilleilu!
Jalutame pisikeses tuulikutekülas ja maitseme kohalikke juustusid, saame osa Lisse lilleparaadist, tutvume pealinnade Amsterdami, Brüsseli ja Luxembourgiga, sõidame paadiga keskaegse Brügge kanalitel, maitseme imekaunis Cochemis nende kuulsat Rieslingut jpm.

IMEKAUNIS SRI LANKA
16.02.-01.03.
Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad- ja seda ta tõepoolest ka on. Siin on lopsakas loodus, kosed, järved, templid, teeistandustega kaetud maalilised mäed, valged laiad liivarannad, eresinise läbipaistva veega ookean ja palju muud, mis jätab unustamatu mulje igale saare külastajale. Pealinn Colombo, Pinnawela elevantide keskus, võimas Sigiriya kaljukindlus, Dambulla koopatemplid, safari Yala rahvuspargis, Matale vürtsiaed, Kandy ja hambatempel, Nuwara Eliya teeistandused ning lõpetuseks rannapuhkus.
MOSKVA
24.-27.07.
Kui Peterburg on Venemaa keisrikroon, siis Moskva on suure vene perekonna süda. See on linn, kus satutakse vastamisi kõige suursugusema, kõige esinduslikuma ja kõige kallimaga Venemaal.

HIINA: PÕNEV PEKING
13.04.-19.04.
Keisrite suvepalee kompleks, Keelatud linn ja Taevatempel, Suur Hiina müür, Lama tempel, mis on üks tähtsamaid Tiibeti budistlikke templeid Pekingis, Kunstitsoon 798, pandad Pekingi loomaaias, riksasõit hutongides ja kohaliku perekonna külastus, õpime koos iidset võitluskunsti, tutvume Hiina tee traditsioonidega ja maitseme Pekingi parti jm.

© Gondvana Reisid 2006 | Rüütli 47, 80010 Pärnu | tel 505 9902 | fax 505 9902 | info@gondvana.ee