English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png

PÄIKESELINE TAI

10.-25.11.2018

Reisi kõrghetked:

  • Tai võimsad ja kaunid Buddha pühamud
  • Bangkoki sigin-sagin ja idamaine elu, vanad Siiami kuningriigi mälestised ja paleed
  • Kurikuulus Kwai jõgi ja sõjavangide muuseum kesk ürgset loodust
  • Mägihõimude väikeste külade sarm
  • Kaunid saared ja mõnusad rannad
  • Transvestiitide värvikirev show
  • Loi Krathongi pidustused

1. päev: Lennud Bangkokki.


2. päev:  Saabume Bangkoki rahvusvahelisele lennuväljale.  Et kellaaeg on veel hotelli saabumiseks varane, siis sõidame paadiga Bangkoki südalinna kanalitel ja käime ära veel ka Wat Arun'is (Koidu templis). Lõunasöök laevrestoranis ja transfeer hotelli Bangkok Palace. Puhkus lennust. 

  

3. päev: Hommikusöök. Suundume tutvuma Bangkoki vaatamisväärsustega ning külastame Wat Po Buddha templit - vanimat ja suurimat Bangkokis. Näeme tohutut Buddhat ning samas paiknevat traditsioonilst massaa¾ikooli. Külastame ka Suurt Paleed.  Õhtul  traditsiooniline Tai õhtusöök klassikaliste tantsudega. Ööbimine samas hotellis.

 

4. päev:  HommikusöökSõidame Bangkokist välja ning külastame Damnearn Saduak'is ujuvat turgu, milleni jõudmiseks sõidame  paatidega mööda tihedat kanaliterägastikku. Pealelõunal jõuame Kanchanaburi'sse, külastame Jeath sõjamuuseumi, liitlasvägede surnuaeda ning kurikuulsat Kwai jõe silda. Lõuna kohalikus restoranis. Ööbimine hotellis Kwai jõe ääres.


5. päev: Hommikusöök. Sõidame paatidega Saiyoke koskede juurde ja rahvusparki, kus veedame  pärastlõunani aega sõites parvmajakesega piki jõge. Imetleme ümbritsevat d¾unglit ja koskesid ning ujume, päevitame, puhkame.  Lõunasöök parvel. Õhtupoolikul külastame Moni hõimküla. Ööbimine samas hotellis.

 

6. päev: Hommikusöök. Täna sõidame Bang- Pa- In'i, mis oli Tai monarhide suveresidents alates 17. sajandist. Siin on suurepärane kogu Tai, Hiina, Itaalia ja victoriaanlikus stiilis paviljone. Edasi suundume vanasse Ayutthaya'sse - 1350-1767 oli see vana võimas kuningriik. Lõunasöök. Pealelõunal külastame Wat Phra Sisanphet'i, mis oli paljude kuningate templipalee ning Wat Mahatati kompleksi. Õhtul asume rongile Chiang Mai'sse. Öö rongis 2 klassi magamisvagunis.

 

7. päev: Hommikul saabume Chiang Mai'sse. Transfeer hotelli ja hommikusöök. Võimalusel juba ka tubade jagamine. Külastame Doi Suthep'i mägitemplit, naudime kauneid vaateid Chiang Mai'le. Õhtupoolikul külastame  siidivabrikut ja puunikerdustöökoda. Õhtusöök koos rahvuslike tantsudega. Ööbimine hotellis.

 

8. päev: Hommikusöök. Täna sõidame Doi Inthanoni rahvusparki ja Himaalaja jalamile. Sealt läheme avastama Kuninga ja Kuninganna stuupasid, mis püstitati nende tähtsateks aastapäevadeks. Väike jalutuskäik d¾unglis, tutvumaks kliima ja taimestikuga. Piknikulõunasöök Tagasi Chiang Maisse sõites põikame sisse mägede vahel elavate hmongide juurde. Ööbime samas hotellis Chiang Mai's.

 

9. päev: Hommikusöök. Lahkume Chiang Mai'st. Peatume ja külastame elevandikasvatust ning teeme eksootilise elevandisõidu d¾unglisse, kust saabume tagasi laagrisse härjavankritel. Lõunasöök. Pealelõunal tunniajane sõit bambusparvedega Mae Taeng'i jõel. Teel peatume kuumaveeallikate juures, et mõnusalt seal oma jalgu puhata ja külastame Wat Rongkhun'i- kuulsat valget templit. Ööbimine hotellis Chiang Rai's.


10. päev: Hommikusöök. Sõidame Kuldkolmnurka, kus saavad kokku kolme riigi Tai, Laose ja Birma piirid. Külastame Oopiumimuuseumi ning võtame ette paadisõidu üle jõe Laosesse. Lõunasöök  Peatume põgusalt ka Mae Sai linnas, mis jääb otse Birma piiri äärde. Külastame hõimuküla, kes elab koos väga mitmeid hõimurahvaid-  pikk-kael naised, akhad, mienid, karenid. Õhtul lendame Chiang Raist taas Bangkokki. Majutus hotelli.

 

11. päev: Hommikusöök ja seejärel sõit  Pattaya suunas ning peatus Sri Racha tiigrifarmis. Majutus hotelli Pattayal. Õhtul naudime Tiffani transvestiitide showd.


12. päev: Hommikusöök. Sõidame paadiga Korallisaarele, kus on kaunid rannad ja mõnusad puhkusepaigad. Võimalus tegeleda parasailinguga, kihutada skuutritega jm. Mereandide lõunasöök. Hilisel pärastlõunal suundume paadiga tagasi Pattaya'sse.


13. päev: Hommikusöök. Sõidame puhkuseks Ko Sameti saarele. Lõunasöök saarel. Pealelõunal sõidame tagasi Pattayale. Ööbimine samas hotellis.

 

14. päev: Hommikusöök. Vaba päev puhkuseks. Täna saame osa ka iga aastasest Loi Krathongi pidustusest. Loi Krathongi festival on Tai paljude pidustuste seas üks kõige võluvamaid festivale ja toimub kuu kalendri 12.kuu täiskuu ööl. Osalejad asetavad lootosekujulistesse alustesse ehk Krathongidesse lõhnaküünlaid, münte, beetlipähkleid ja lilli. Siis süüdatakse küünlad ja Krathongid lastakse vette. Põlev küünal ja selle üles-alla vilkumine vee kohal sümboliseerib inimeste unistusi ja lootusi. Soovijad saavad juba valmis tehtud Krathonge rannast osta ja nii pidustustel kaasa lüüa. Ööbimine samas hotellis.


15. päev: Hommikusöök. Kell 12.00 vabastame toad ning kell 17.00 sõidame Bangkoki lennujaama. Tagasilennud koju, kuhu jõuame järgmisel päeval.


16. päev: Lennud jätkuvad. Saabumine tagasi koju.

 

REISIPAKETI HIND: 1560EUR

Lisanduvad lennukipiletid koos lennujaamamaksudega hinnaga  550 EUR. Pärast 10 septembrit lennupilet ostmise hetkel saadaoleva hinnaga. 

Ühese toa lisatasu 295 EUR

Hinnapaketi aluseks kurss 1 EUR= 1,1 USD


Reisipaketi hind sisaldab: kogu transporti kohapeal: buss, rong Ayuthhaya - Chiang Mai, siselend Chiang Rai- Bangkok; erinevad paadisõidud, majutusi 3* hotellides kahestes tubades, 13 hommiku- ja 9 lõunasööki, 2 õhtusööki (jookide eest tuleb endal täiendavalt tasuda: õlu ca 80-200 BT, Coca-Cola, Sprite ca 50-100 BT), kogu ülaltoodud programmi, eestikeelseid ekskursioone, KÕIKI programmis mainitud paikade külastuspileteid, k.a. etendused.


Reisipaketi hind ei sisalda: lennupiletit, reisikindlustust, jootrahasid ( giidile, bussijuhtidele, pakikandjatele, paadimeestele, hotellimeeskonnale  ca 50  EUR) valikulisi tegevusi (nt Tai massaa¾ al. 200 BT, veespordi jms võimalused), isiklikke kulutusi.


Lennuinfo: Kogunemine Tallinna lennujaama infolaua juures kell 11.00. Lennud Tallinn- Istanbul kell 13.00.-17.15 ja Istanbul- Bangkok kell 20.50.-09.45  Tagasilennud Bangkok-Istanbul  kell 23.45.-06.05. ja Istanbul-Tallinn kell 09.45-12.05

Lennatakse Turkish Airline liinilendudega ning hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 30 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 23 cm ja kaaluga 8 kg.

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIl:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust. Lennupiletit hinnaga 550 eurot koos lennujaamamaksudega on võimalik osta kuni 10 septembrini, seejärel müüme lennukipileteid ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

 

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.


Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel.

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.