English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png

VILNIUS- TRAKAI- KAUNAS

10.-12.08.2017


Merevaigumaa Leedu teevad salapäraseks katoliku usk, teeäärsed puuristid ja kabelid, kolossaalne ja suursugune ajalugu, kartulitoidud ja suitsukala ning muidugi kuulsad korvpallurid!

 

 


 

1. päev   Väljasõit hommikul kell 06.00 Tallinnast, Estonia teatri juurest ja kell 08.00 Pärnust, hotell Pärnu eest. Sõit läbi Eesti, Läti, Leedu. Pealelõunal saabumine Vilniusesse. Ekskursioon vanalinnas - Vilniuse katedraal ja Gediminase kellatorn, Vilniuse Ülikool, presidendipalee, Koiduväravad ja palju muud suurejoonelist, mida pakub vaatamiseks Baltimaade suuruselt teine linn. Ööbimine hotellis.

 

 

 

2. päev   H/s. Külastame Leedu vana pealinna Trakaid, kus tutvume lossikompleksiga, mis on tänaseni väga hästi säilinud ning on ehitatud Galve järve saarele. Seejärel jalutame pisut kitsaste tänavate ja hoolitsetud aedadega Trakai linnakeses. Karaimu tänav  eristub teistest omalaadse arhitektuuri poolest. Siin elav karaiimide rahvakild on pärit kaugelt Krimmist, kust nende esivanemad tõi endale ihukaitsjaiks Vytautas Suur. Karaiimid on säilitanud oma kombed, kultuuri ja usu ning nende rahvustoite võib maitsta kohalikus restoranis.  Seejärel sõidame tagasi Vilniusesse. Vaba aeg vanalinnas või soovi korral külastame kaubanduskeskust. Ööbimine samas hotellis.

 

 

 

3. päev   H/s. Sõit Kaunasesse. Jalutuskäik Laisves Alejal ja Kaunase väikeses, kuid kaunis vanalinnas. Käime ära ka ainulaadses kuradite muuseumis. Alustame koduteed. Sõit läbi Leedu, Läti ja Eesti. Saabumine läbi Pärnu tagasi Tallinnasse. Reisi lõpp.


HIND: 160.-     


HIND SISALDAB: mugavustega bussi, majutust koos hommikusöökidega, giid-reisisaatja teenuseid.

HIND EI SISALDA: tasuliste objektide pileteid, kindlustusi.

ORIENTEERUVAD HINNAD: Gediminase torn Vilniuses 2.30 EUR, Trakai loss 3 EUR (koos muuseumigiidiga), Kuradimuuseum 1.74 EUR