English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png
JÕULUAEG HELSINGIS JA PORVOOS
16.12.
Kaunis jõuluaeg naabrite juures. Jõuluehteis linnad, piparkoogi- ja glögihõngulised jõuluturud, meeleolukad vaateaknad, laste säravad silmad ja päkapikuootus.

IMEKAUNIS SRI LANKA
16.02.-01.03.
Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad- ja seda ta tõepoolest ka on. Siin on lopsakas loodus, kosed, järved, templid, teeistandustega kaetud maalilised mäed, valged laiad liivarannad, eresinise läbipaistva veega ookean ja palju muud, mis jätab unustamatu mulje igale saare külastajale. Pealinn Colombo, Pinnawela elevantide keskus, võimas Sigiriya kaljukindlus, Dambulla koopatemplid, safari Yala rahvuspargis, Matale vürtsiaed, Kandy ja hambatempel, Nuwara Eliya teeistandused ning lõpetuseks rannapuhkus.
DUBAI JA AÜE
14.02.-22.02.
AÜE pealinn Abu Dhabi, Omaani lahe äärne imekauni loodusega Fujairah, Pärsia lahe valged liivarannad ja soojad taevasinised veed, Dubai uhked pilvelõhkujad, muuseumid, turud ja kaubanduskeskused, unustamatu dziibisafari kõrbes, õhtusöögikruiis jpm. Siin on kõigile midagi!

HIINA: PÕNEV PEKING
13.04.-19.04.
Keisrite suvepalee kompleks, Keelatud linn ja Taevatempel, Suur Hiina müür, Lama tempel, mis on üks tähtsamaid Tiibeti budistlikke templeid Pekingis, Kunstitsoon 798, pandad Pekingi loomaaias, riksasõit hutongides ja kohaliku perekonna külastus, õpime koos iidset võitluskunsti, tutvume Hiina tee traditsioonidega ja maitseme Pekingi parti jm.
Saadaval ka üksik meeskoht.