English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png
IMEKAUNIS SRI LANKA
16.02.-01.03.

Sri Lanka tähendab tõlkes õnnemaad- ja seda ta tõepoolest ka on. Siin on lopsakas loodus, kosed, järved, templid, teeistandustega kaetud maalilised mäed, valged laiad liivarannad, eresinise läbipaistva veega ookean ja palju muud, mis jätab unustamatu mulje igale saare külastajale. 

Pealinn Colombo, Pinnawela elevantide keskus, võimas Sigiriya kaljukindlus, Dambulla koopatemplid, safari Yala rahvuspargis, Matale vürtsiaed, Kandy ja Hambatempel, Nuwara Eliya teeistandused ning lõpetuseks rannapuhkus.

PÄIKESELINE TAI
04.-19.12.
Põhja-Tai pärlid Chiang Mai ja Chiang Rai, paadiretk Laosesse, Kuldkolmnurk, elevandisõit, bambusparvedega parvetamine, mägihõimude väikesed külad, imekaunis valge tempel Wat Rongkhun, kurikuulus Kwai jõgi kesk dzhunglit, Saiyoke rahvuspargi kosed, kuninglik suveresidents Bang Ba In, Bangkok ja vanad Siiami kuningriigi mälestised ja paleed, Tai kaunid saared ja mõnusad rannad jpm.

JÕULUAEG RIIAS 09.12
JÕULUAEG HELSINGIS JA PORVOOS 16.12
Kaunis jõuluaeg naabrite juures. Jõuluehteis linnad, piparkoogi- ja glögihõngulised jõuluturud, meeleolukad vaateaknad, laste säravad silmad ja päkapikuootus.

DUBAI & AÜE
14.-22.02.
AÜE pealinn Abu Dhabi, Omaani lahe äärne imekauni loodusega Fujairah, Pärsia lahe valged liivarannad ja soojad taevasinised veed, Dubai uhked pilvelõhkujad, muuseumid, turud ja kaubanduskeskused, unustamatu dziibisafari kõrbes, õhtusöögikruiis jpm. Siin on kõigile midagi!