English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png
HOLLAND-BELGIA-LUKSEMBURG
18.-26.04.
Jalutame pisikeses tuulikutekülas ja maitseme kohalikke juustusid, saame osa Lisse lilleparaadist, imetleme Keukenhofi lilleaeda, tutvume pealinnade Amsterdami, Brüsseli ja Luxembourgiga, sõidame paadiga keskaegse Brügge kanalitel, maitseme imekaunis Cochemis nende kuulsat Rieslingut jpm.
Otsime üksikule naisreisijale toakaaslast!

PALANGA- NIDA
25.-27.05.
Mõnus nädalalõpureis kogu perele. Salapärane Ristimägi, Palanga valged liivad ja Nida kaunid düünid, delfiinide ja merilõvide etendus Klaipeda Meremuuseumis, Nõidademägi Juodokrantes, hotell *** Palanga südalinnas.
KIREV PÕHJA-SAKSAMAA
04.-09.09.
Keskendume sel reisil põhiliselt Mecklenburgile ning Holsteini ja Schleswigi liidumaade rannikule Lübeckist Flensburgini. Siit leiab vägagi  vaheldusrikka valiku vaatamisväärsusi alates kaunitest loodusmaastikest ja vaimustavast arhitektuuripärandist kuni põnevate muuseumideni, mida külastame, ja  apteeker Melchiori lugude jälgedeni välja.

HIINA: PÕNEV PEKING
13.04.-19.04.
Keisrite suvepalee kompleks, Keelatud linn ja Taevatempel, Suur Hiina müür, Lama tempel, mis on üks tähtsamaid Tiibeti budistlikke templeid Pekingis, Kunstitsoon 798, pandad Pekingi loomaaias, riksasõit hutongides ja kohaliku perekonna külastus, õpime koos iidset võitluskunsti, tutvume Hiina tee traditsioonidega ja maitseme Pekingi parti jm.
VABANES 2 KOHTA. Kiire!