English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png

PALANGA-NIDA

25.05.-27.05.2018

29.06.-01.07.2018Merevaigumaa Leedu teevad salapäraseks katoliku usk, teeäärsed  puuristid ja kabelid, kolossaalne ja suursugune ajalugu, kartulitoidud ja suitsukala ning muidugi kuulsad korvpallurid!

Reisi kõrghetked:

  • Sünge Ristimägi oma maagiaga
  • Ürgsed putukad merevaigus Palanga Merevaigumuuseumis
  • Palanga valged liivad, elust kihav peatänav
  • Delfiinide ja merilõvide show
  • Nida legendidest kubisev Nõidade mägi ja liivadüünid


1. päev   Väljasõit Tallinnast, Estonia teatri eest kell 06.00 ja Pärnust, hotell Pärnu eest kell 08.00. Sõit läbi Eesti, Läti, Leedu. ©iauliai - Põhja-Leedu suurim kultuuri- ja tööstuskeskus. Suuruselt Leedu 4. linn. Omapäraseim vaatamisväärsus Shiauliai lähedal on Kulpe jõe vasakul kaldal olev Jurgaiciai linnamägi e. Ristimägi, kuhu alates 1863. a. hakati püstitama riste ning tehakse seda tänaseni.  Majutus hotelli Palanga südalinnas. Palanga - populaarne kuurort kuulsate valgete liivarandade, männimetsade, mudavannide, botaanikaaia, puunikerduste ja punutistega. Jalutuskäik õhtuses  linnas: Ülestõusmise kirik, rand, õhtuse elu keskus Basanaviciause tänav oma lõputute atraktsioonidega, vabaõhubaaride, pubide ja kohvikutega.

 

 

 

2. päev   H/s. Väljasõit Kura poolsaarele, kus külastame Klaipeda Meremuuseumi. See asub restaureeritud 19. saj. kindluses ja on ulatuslik kompleks, mis koosneb veealuse looduse ja laevanduse ajaloo ekspositsioonidest, akvaariumist, kus näha suuremaid ja väiksemaid kalu lähemalt ja kaugemalt ning delfinaariumist, mis on asustatud Musta mere delfiinide hulka kuuluvate afaliinidega. Neringa - on Kura maasääre osa, mis kuulub Leedule. Tema kaldaid uhuvad Kura laht ja Balti meri. Poolsaart läbib 50 km pikkune tee, mille ääres on asulad. Neringa võtab külalislahkelt vastu kõiki, kes armastavad loodust - merd, luiteid, liiva, randa, metsa, ning tutvustab omapärast rannikualade vana arhitektuuri. Külastame Nida´t, mis on Neringa vanim asula imetleme liivadüüne  Parnid¾io luitemäel ja  kuulame muinaslugusid  Juodkrante Nõiamäel.
Ööbime samas hotellis.

 

 

 

3. päev   H/s. Külastame Merevaigumuuseumi, mis asub endises krahv Tõ¹kevit¹i lossis. Jalutame lossipargis ning naudime merevaadet Birute mäelt.  Alustame tagasiteed. Peatus Riias, Lido puhke- ja vabaaja kompleksis. Õhtuks jõudmine koju.


HIND mais: 160.-  

HIND JUULIS: 195.-

HIND SISALDAB: mugavustega bussi, giid-reisisaatja teenuseid, majutust hotellis**** Palanga südalinnas koos hommikusöökidega, 2 x praamipileteid bussile + inimestele, Kuramaa Rahvuspargi maksu, Palanga kuurordimaksu, käibemaksu.
HIND EI SISADA:  kindlustusi, tasuliste objektide pileteid.

ORIENTEERUVAD HINNAD: Meremuuseum/delfiinide ja merelõvide show grupihindadega 6 EUR, juulis 9EUR täiskasvanu / laps 3 EUR, juulis 4.50 EUR,  merilõvide etendus kõigile: mais 2 EUR, juulis 3 EUR, merevaigumuuseum 2,32EUR/ laps 1.16 EUR