English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png

MOSKVA

24.-27.07.2018

Kui Peterburg on Venemaa keisrikroon, siis Moskva on suure vene  perekonna süda. See on linn, kus satutakse vastamisi kõige suursugusema, kõige esinduslikuma ja ka kõige kallimaga Venemaal.


1.päev  Lennud Moskvasse. Moskvasse saabumisel linnaekskursioon bussiga ca 4 tundi: Tveri tänav, Riigiduuma, Staraja väljak, Varvarka, Moskva jõe kaldapealne, Moskva suurim õigeusu katedraal Lunastaja Kristuse katedraal, mille vaateplatvormilt avaneb võrratu vaade linnale, Lenini prospekt, Varblase mäed (MRÜ), uus ehitatav  City, saatkondade linnak, Kutuzovi prospekt jm. Majutus kolmeks ööks hotelli Arbat-house**** ja seejärel puhkus.  Õhtul võib meeldivalt aega veeta Vanal Arbatil-jalakäijate tänaval, mille ääres asuvad vanakraamipoed, suveniirikioskid, tänavakohvikud ja tänavamuusikud-kunstnikud. Vana Arbati ümbrusest võib leidaajaloolisi kirikuid, palkmaju ja 19 saj.eramuid.

 

2.päev    Hommikusöök hotellis. Sellel päeval kasutame metrood.  Ekskursioon: Moskva süda- Punane väljak ja Maneezhi väljak, Kremli territoorium: Tsaar-kell, Tsaar-suurtükk, presidendi- ja valitsushooned, Sorbornaja väljak, Kremlis kuulsad kirikud: vene õigeusu peakirik Uspenski, tsaaride perekirik Blagovestsenski, matmisekirik Arhangelski. Kirikute väljak. Õhtupoolikul vaba aeg. Öö samas hotellis.
 

3.päev      Hommikusöök hotellis. Vaba päev enda ettevõtmisteks või soovijatega sõidame rongiga (ca 1 tund) Sergiev Possadi, kus asub Vene Patriarhaadi keskus. Troitski-Sergijevi Suurklooster, kus asuvad vene õigeusu kiriku tuntuima pühaku Sergei Radonezski säilmed ning Püha allikas. Siin on ka vahva mänguasjamuuseum, kus väljas esimesed Venemaal valmistatud matrjoshkad. Sõit tagasi Moskvasse. Väljasõiduks vajalik minimaalselt 10 inimest.   Öö samas hotellis.


4.päev        Hommikusöök hotellis. Paneme oma reisikohvrid pakituppa ning siis on veel aega, et külastada iseseisvalt muuseume. Pushkini nim. muuseum, Tretjakovi galerii, Borodinoo panoraam, sõita kaatriga Moskva jõel vms. Kell 16.00 transfeer hotelli juurest lennujaama. Lennud tagasi koju. 


REISIPAKETI HIND: 290 EUR  + lennupiletid koos lennujaamamaksudega 242 EUR.

Pärast 30.05. lennupilet müümise hetkel saadaoleva hinnaga.

Ühese majutuse korral lisatasu  80 EUR


REISPAKETI HIND  SISALDAB: Transfeerid hotelli ja tagasi lennujaama, 4 tundi bussiekskursiooni, 2-sed majutused koos hommikusöökidega, loetletud ekskursioonid eesti keeles või tõlkega eesti keelde,  reisijuhi teenuse, käibemaksu.
 
HIND EI SISALDA: Venemaa viisat 62 EUR ja kohustuslikku tervisekindlustust (sõltub vanusest), tasuliste külastuskohtade pileteid, metroopileteid Moskvas ja rongipiletit Sergiev Possadi.

Viisa vormistamiseks: pass (kehtiv 6 kuud pärast reisi lõppu, passis peab olema vähemalt kaks kõrvutiasuvat tühja lehte), 
1 dok. foto, andmed: töökoht ja amet või kool, selle telefon, kodune aadress, telefon, e-mail, neiupõlve nimi,  viimase Venemaa külastuse aasta. Viisa  vormistamise aeg: 3 nädalat

ORIENTEERUVAD HINNAD: metroopilet 1x 55 RUB,päevapilet 210 RUB,rongipilet Sergiev Possadica 550 RUB üks ots, Sergiev Possadi suurklooster 250 RUB, Moskva Kreml 650 RUB, Lunastaja Kristuse katedraali vaateplatvorm 150 RUB, Pushkini nim. muuseumi komplekspilet 550 RUB


Lennuinfo: Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 04.00. Lend Tallinn-Riia 05.55.-06.40 ja Riia-Moskva 07.30.-09.00  Tagasilend Moskva-Riia kell 20.40.-22.20 ja Riia-Tallinn 23.10.-23.59.