Dubai ja Araabia Ühenemiraadid

07.-15.02. 2020

 

1. päev:   Lend Abu Dhabisse.

2. päev: Saabudes transfeer Dubaisse, kus võtame ette Dubai linnaekskursiooni Külastame Al Fahidi kindluses asuvat Dubai muuseumi, mis annab ülevaate linna sellest perioodist kui siia ei voolanud veel naftadollareid. Suundume ka linna vanale sug´ile ehk turule, uudistame tekstiilibazaari ja tutvume linna kõige vanema, Bastakia linnajaoga. Sõidame paattaksoga Deirasse, käime vürtsiturul ja ka maailma kõige suuremal kullaturul. Seejärel majutus hotelli**** ja puhkus.  Õhtul suundume koos kahetunnisele ja ilusaid elamusi pakkuvale õhtusöögikruiisile.

3. päev: H/s. Ekskursioon uues Dubais. Imetleme uhkeid pilvelõhkujaid, millest paljud on äratuntavalt erilised ja millegi poolest rekordilised ( näiteks Burj Al-Arabi hotell, mis on Dubai üks tuntumaid sümboleid- see asub kunstlikul saarel ja on veel hetkel maailma kõige kõrgem hotell). Islami arhitektuuri pärliks on aga Jumeirah`mošee. Loomulikult näeme Dubai ranna veerele ehitatud Palmisaart, rikastele merre ehitatud luksuslinnakut, mida mõned peavad kaheksandaks maailmaimeks. Ekskursioon lõpeb Dubai Malli kaubanduskeskuse juures, kus imetleme koos maailma kõige kõrgemat hoonet Burj Khalifa. Soovijaile ettetellimisel ja lisatasu eest (+ 60 USD) piletid Burj Khalifa vaatelplatvormile 124 korrusel. Pealelõunal aga istume džiipidesse ning sõidame kõrbesse. Sõidame punastel liivadüünidel, naudime hingematvat päikeseloojangut kõrbes ning veedame aega luksuslikus kõrbelaagris. Seal võetakse meid vastu datlite ja Araabia kohviga, võimalik on proovida kaamelisõitu ja lasta enda kätele hennamustreid teha. Samuti saab näha ja proovida kohalike nomaadide traditsioonilisi rõivaid või mekkida vesipiipu. Laagris ootab meid ees maitsev grillõhtusöök, mille kestel esitatakse meile kõhutantse ja mängitakse kohalikku muusikat. Ööbimine samas hotellis Dubais

4. päev: H/s. Sõidame Araabia Ühendemiraatide kultuuripealinnaks peetavasse Sharjah`sse. Külastame islami muuseumi ning imetleme vanu, selles piirkonnas traditsiooniliselt kasutusel olnud elamuid. Lõunasöök ja sõit tagasi Dubaisse. Vaba aeg iseseisvateks ettevõtmisteks. Jaanuaris on käimas suur Ostufestival.

5. päev: H/s. Sõidame Fujairah`sse.  Erinevalt teistest emiraatidest asub Fujairah mitte Pärsia lahe vaid India ookeani, Omaani lahe rannikul. Kaljused mäed ümbritsevad siin lahe rannikut, mis on kaetud hõbedaläikelise liivaga. Emiraadi peamine vaatamisväärsus ongi tema imeline loodus- kaunid Hadjari mäed, kristallpuhas meri, suurepärased rannad ja palju rohelust, millega teised emiraadid kiidelda ei saa, ja muidugi tunduvalt vähem pilvelõhkujaid kui Dubais või Abu Dhabis. Teel teeme peatuse turul, külastame AÜE vanimat mošeed- Badiya mošeed jm. Lõunasöök  ja majutus rannahotelli.

6. päev: H/s. Veel vaba aega rannamõnude nautimiseks ja kell 12 alustame sõitu Araabia Ühendemiraatide pealinna Abu Dhabisse (300 km.) Seda peetakse üldiselt Lähis – Ida Manhattaniks, sest siia on koondunud nii palju raha kui ka palju võimu. Majutus hotelli**** ja õhtusöök.

7. päev: H/s. Ekskursioon Abu Dhabis. Külastame Abu Dhabi  pärimusküla, sõidame piki kauneid vaateid pakkuvat rannateed, imetleme Abu Dhabi uhket siluetti, külastame Al-Hisni kindlust ja teeme fotopeatuse maailma kõige eksklusiivsema hotelli, Emirates´Palace juures ning Ferrari Maailma juures. Näeme Araabia Ühendemiraatide presidendipaleed (Sheikh Khalifa palee), samuti külastame Araabia Ühendemiraatide suurimat ja maailma suuruselt kolmandat mošeed- Sheikh Zayed Bin Sultani mošeed. Lõunasöök. Pärastlõunal külastame Louvre kunstimuuseumi ja õhtu on vaba oma ettevõtmisteks. Ööbimine samas hotellis.

8. päev: H/s. Vaba päev omal käel ringi vaatamiseks, puhkuseks või ostlemiseks.

9. päev:  Varahommikul saame hotellist kaasa hommikusöögi pakikesed ja seejärel transfeer lennujaama ja lennud tagasi koju.

 

REISIPAKETI HIND: 1040 EUR, laps 6-11 a 680EUR. 

Lisandub lennupilet koos lennujaamamaksudega.  Pärast 20.novembrit lennupilet ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

Lisatasu ühese toa eest 300 EUR

Hinnapaketi aluseks kurss 1 EUR= 1,1 USD.

REISIPAKETI HIND SISALDAB: kogu transporti kohapeal, majutust  4* hotellides kahestes tubades koos hommikusöökidega,  3 õhtusööki ja 3 lõunasööki, kõik mainitud ekskursioonid koos sissepääsupiletitega (v.a. Burj Khalifa vaateplatvorm), eestikeelse giid- reisijuhi teenused, käibemaks.

REISIPAKETI HIND EI SISALDA: lennukipileteid, kindlustusi, Tourism Dirhami maksu kohapeal- 5 USD toa kohta 1 öö. Kokku  35 USD toa kohta,   jootraha ca 35 USD

Lennuinfo: Täpsustub aprillis.

Lennatakse Air Balticu liinilendudega ning hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 20 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 20 cm ja kaaluga 8 kg. Hinnas on ka toitlustus pardal.

 

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIl:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust. Lennupiletit hinnaga 380 eurot koos lennujaamamaksudega on võimalik osta kuni 20. Novembrini, seejärel müüme lennukipileteid ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.

 

Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke– ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel.

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ