GRUUSIA PUHKUSEREIS

10. – 14.06.2020

 

1.päev: Kogunemine Tallinna lennujaamas ja lend Kuthaisisse. Kuthaisist võtame kohe suuna edasi Bathumile. Bathumi on Adjara piirkonna halduskeskus ja mõnus rannakuurort, mis pigem meenutab Las Vegast kui idamaad. See on tuntud ka kui sadamalinn, kust käib läbi suur osa Gruusia ekspordist ja impordist. Õhtusöök ja ööbimine 3 ööd samas hotellis.

 

2.päev: Hommikusöök hotellis. Võtame ette linnaekskursiooni, et teha tutvust haljaste küngaste vahel ja Kaukause mägede taustal asuva kiiresti kasvava linnaga, mille kitsa vanalinna ümber on kerkinud uhked uued hotellid, mereäärsed kohvikud, restoranid ning ärikeskused. Linna põnevamad vaatamisväärsused on Bathumi lahe ääres paiknev Ali ja Nino skulptuur, mis kujutab igavest armastust, Tähestiku torn, mis ühendab DNA ahela disaini ja Gruusia tähestiku 33 tähte, ning Piazza väljak, mis on eriti imeline õhtupimeduses ja tuledesäras. Pärastlõunal vaba aeg. Õhtusöök. Ööbimine samas hotellis.

 

3.päev: Hommikusöök hotellis. Vaba päev omal käel ringi vaatamiseks või rannas puhkamiseks. Vaba aja veetmise võimalusi on siin igale maitsele. Näiteks võib sõita köisraudteega 252m kõrgusele mäetippu ning nautida sealt kauneid vaateid, külastada delfinaariumi või Tähestiku torni, kuhu viib klaasist lift. Samuti võib näiteks külastada botaanikaaeda või lihtsalt jalutada ja nautida parke, kohvikuid, promenaadi, käia turul jne, jne, jne. Õhtul ootab meid ühine rahvuslik õhtusöök muusika ja tantsudega mägedes. Ööbimine samas hotellis.

 

4.päev: Hommikusöök hotellis. Seejärel hakkame tagasi sõitma Kuthaisi poole. Teel külastame Prometheuse koobast, mis on üks suurimaid Gruusia loodusimesid ja uhkemaid koopaid Euroopas. Teeme väikese jalutuskäigu läbi kuue erineva koopasaali ning imetleme uhkeid stalaktiite ja stalagmiite ning maa-aluseid jõgesid ja järvesid. Külastame ka Martvili kanjonit. See on 2,4km pikkune kanjon, mille seinte kõrgus ulatub kohati 40 meetrini. Alguses on see väga vaikne – kivid on siin kaetud samblaga ja jõe vool on nii aeglane, et tundub, nagu oleks aeg peatunud. Kanjoni keskelt paistab aga järsku suur 12 meetri kõrgune juga, millest langeb igal sekundil alla tonni jagu vett.

Kui aeg lubab, peatume veel Gelati akadeemia juures, mis ehitati riigi poliitilise jõu ja majanduskasvu perioodil ning oli üks suurimaid usulisi, hariduslikke, teaduslikke ja filosoofilisi keskusi. Kompleksi kuuluvad katedraal, püha Jüri ja püha Nikolause kirikud, kellatorn, väravad ja akadeemiahoone. Õhtusöök ja majutus hotelli.

 

5.päev: Varahommikul transfeer lennujaama ning lend tagasi koju.

 

Reisipaketi hind kuni 31.12.2019: 470 EUR  Ühese toa eest lisatasu 75 EUR.

Reisipaketi hind alates 1.01.202: 495 EUR  Ühese toa eest lisatasu 75 EUR.

Hinnapaketi aluseks kurss 1 EUR = 1,1 USD. Minimaalne reisijate arv 16.

 

Reisipaketi hind sisaldab: Kogu transporti kohapeal, majutust korralikes 3* hotellides kahestes tubades koos hommikusöökidega, 3 õhtusööki ja 1 õhtusöök koos

rahvusliku programmiga. Jookide eest tuleb ise tasuda: orienteeruvalt tee ja kohv 1-2 USD, vesi ja coca 1-2 USD, õlu 2-3 USD. Lisaks on hinnas 1 väike pudelike vett iga päev, kohalikku giidi ja eestikeelse tõlkega ekskursioonid vastavalt programmile ning programmis olevad sissepääsupiletid.

Reisipaketi hind ei sisalda: Lennupiletit, kindlustusi, isiklike kulutusi, jootrahasid kohalikele giididele ja bussijuhile.

Kuna parem on, kui kogu grupp lendab koos, siis soovitame lisaks lende Tallinn-Kuthaisi kell 10.40-15.00 ning tagasilendu Kuthaisi-Tallinn kell 08.00-10.05. Võite osta lennupiletid ise või soovi korral ka meie kaudu. Lennupileti hind sõltub pileti ostmise hetkest, orienteeruvalt 200 EUR.

 

Tegu on Wizzairi lennuga ning lennates võib kaasa võtta vaid käsipagasi mõõtudega 42x35x25 ja kaaluga 10 kg.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ