HIINA: PEKING & SHANGHAI

11-18.04.2019

 

Reisi kõrghetked:

  • Jalutuskäik Suurel Hiina Müüril
  • Maailma suurim väljak- Taevase Rahu väljak
  • Pandad Pekingi loomaaias
  • Shanghai moodsad pilvelõhkujad
  • Imemaitsev Hiina köök

 


1. päev:

Lennud Pekingisse.

 

2. päev: 

Saabume Pekingisse kell 06.55. Kõigepealt tutvume Pekingi ääreslinnas asuva keisrite endise Suvepalee kompleksiga. Suvepalee koos Kunmingi järvega on üks paremini säilinud keiserlikke aedu maailmas ja armastatud paik, kuhu tänapäeval tullakse  suurlinna melust puhkama. Lõunasöök. Külastame ka teekeskust, kus toimub teetseremoonia, mille käigus tutvustatakse meile erinevaid teesorte ning neid saab ka proovida ja kaasa osta. Transfeer hotelli Jingtailong Plaza hotel ***+ või sarnasesse.

 

3. päev: 

Hommikusöök. Kõigepealt läheme uudistama Pekingi loomaaia pandade osakonda, et näha oma silmaga neid eksootilisi ja imearmsaid loomkesi. Pandad on aktiivsemad just hommikupoolikul.  Seejärel külastame Tian’an Meni ehk Taevase Rahu väljakut ja sealt edasi  suundume Hiina keisrite vana residentsi Keelatud Linna. Tutvume veel Hiina traditsioonilise meditsiiniga külastades üht Hiina traditsioonilist meditsiinikeskust, kus soovijad saavad lasta ka oma tervist kontrollida. Võtame ette veel väikese jalutuskäigu tüüpiliste Pekingi elurajoonide südamesse, hutongidesse.

 

4. päev:

Hommikusöök. Täna sõidame linnast välja vaatama suurt Hiina müüri – täpsemalt selle Mutianyu lõiku, mis ei ole turistide poolt nii üle rahvastatud kui  lähedal asuv Badaling. Tõuseme köisraudteega müürile, jalutame, naudime kauneid vaateid ja räägime vanadest aegadest.  Lõunasöök. Külastame jadeliiditöökoda ning tutvume nefriidi ajalooga ja emailesemete valmistamisega. Õhtul Pekingi pardi õhtusöök. Ööbimine samas hotellis.

 

5. päev:

Hommikusöök. Suundume tutvuma ühega Pekingi tuntuimatest vaatamisväärsustest- nimelt Taeva Templiga, mis asub kaunis pargis, kus kohalikud inimesed tavapäraselt võimlevad ning oma hobidega tegelevad. Meiegi võtame siin ette väikese võitluskunstide lühikursuse, et õppida ära mõned lihtsamad liigutused. Lõunasöök. Süidame raudteejaama, et asuda rongile Peking- Shanghai. Saabudes majutus hotelli ****.

 

6. päev:

Hommikusöök. Külastame 400 aasta vanust Yu aeda ja turgu. Yu aed oma varjupakkuvate lehtlate, sädelevate tiikide, kaljude ja jasmiinidega on kindlasti üks turistide meelispaiku Shanghais. Lõunasöök. Tutvume nii uue kui vana Shanghaiga.  Tõuseme vaadet nautima Shanghai ühe kuulsama ehitise Oriental Pearli teletorni ja külastame veel pärlipoodi.

 

7. päev:

Hommikusöök. Sõidame Zhjiajiao veelinna, mis on tuntud oma vanamoeliste sillakeste, väikeste jõekeste ja traditsioonilise arhitektuuri poolest. Võtame ette lühikese paadisõidu jõel ja imetleme ümbrust. Lõunasöök. Seejärel suundume uuesti Shanghaisse, kus külastame Xin TianDi kaubandus- ja meelelahutuskeskust ning varem Prantsusmaale kuulunud territooriumi, kus valitseb täiesti omanäoline atmosfäär ning kus euroopalikkus on segunenud idamaade kultuuriga. Külastame ka siidikauplust, kust on võimalik osta kvaliteetset kohalikku toodangut.

 

8. päev:

Transfeer lennujaama ja tagasilennud koju.

REISPAKETI HIND:

1110 EUR, + lennupilet koos lennujaamamaksudega 555 EUR

Ühese toa lisatasu 270  EUR

Hinnaarvestuse aluseks on kurss 1 EUR= 1,1 USD

Minimaalne reisijate arv 12.

 

Reisipaketi hind sisaldab:

transporti kohapeal- mugavustega buss,  majutus korralikes 3+ ja 4* hotellis kahestes tubades koos hommikusöökidega, 6 lõunasööki ja 1 õhtusöök (jookide eest tuleb endal täiendavalt tasuda), kogu ülaltoodud programmi, eestikeelse tõlkega ekskursioone terve reisi vältel, KÕIKI programmis mainitud paikade külastuspileteid.

 

Hind ei sisalda:

lennupileteid, Hiina viisat 65 EUR, reisikindlustust, isiklikke kulutusi, jootrahasid (ca 40 USD).

 

Hiina viisaks vajalikud dokumendid:

pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi ning passis peab olema vähemalt 2 vaba lehte; 1 ankeet; 1 värviline foto (3,5×4,5 cm); töökoha garantiikiri (ingl. keeles) ning  seal peab olema firma nimi, millega firma tegeleb, töötaja/taotleja ees ja perekonnanimi, reisi kuupäevad ja kinnitus, et töökoht säilib reisi vältel ja pärast seda. Õpilase/ üliõpilase puhul – garantiikiri õppeasutusest. Kui reisib laps kas ühe vanema või mõlema vanemaga, on vajalik saatkonnale esitada sünnitunnistusest koopia. Pensionäril või mittetöötaval inimesel 3 viimase kuu panga väljavõte inglise keeles. Sobib ka internetipanga väljavõte inglise keeles.

 

Hiina viisa saate välja printida siit: www.chinaconsulatesf.org/chn/qianzhen/zgqz/P020130828366275572026.pdf

 

Lennuinfo: Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 12.50. Lennud Tallinn Helsingi 14.50.- 15.25 ja Helsingi Peking kell 18.20.- 06.55 (+1). Tagasilennud Shanghai- Helsingi kell 09.20.- 14.20 ja Helsingi Tallinn 16.25- 17.00.

Lennatakse Finnairi liinilendudega ning hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 23 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 20 cm ja kaaluga 8 kg.

 

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIl:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust. Lennupiletit hinnaga 555  eurot koos lennujaamamaksudega on võimalik osta kuni 01.märtsini, seejärel müüme lennukipileteid ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.

Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel.

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ