HIINA: PÕNEV PEKING

12-18.04.2019

 

Reisi kõrghetked:

  • Jalutuskäik Suurel Hiina Müüril
  • Maailma suurim väljak- Taevase Rahu väljak
  • Pandad Pekingi loomaaias
  • Imemaitsev Hiina köök

1. päev:

Lennud Pekingisse.

 

2. päev:

Saabume Pekingisse kell 06.55. Kõigepealt tutvume Pekingi ääreslinnas asuva keisrite endise Suvepalee kompleksiga. Suvepalee koos Kunmingi järvega on üks paremini säilinud keiserlikke aedu maailmas ja armastatud paik, kuhu tänapäeval tullakse  suurlinna melust puhkama. Lõunasöök. Transfeer hotelli  Jingtailong Plaza hotel ***+, või sarnases.

 

3. päev:

Hommikusöök. Külastame Tian’an Meni ehk Taevase Rahu väljakut, mis on maailma suurim väljak pikkusega 880 m. ja laiusega 500m. Seejärel suundume tutvuma ühega Pekingi tuntuimatest vaatamisväärsustest- nimelt Taeva Templiga, mis asub kaunis pargis, kus kohalikud inimesed tavapäraselt võimlevad ning oma hobidega tegelevad. Meiegi võtame siin ette väikese võitluskunstide lühikursuse, et õppida ära mõned lihtsamad liigutused. Lõunasöök. Seejärel suundume Hiina keisrite vana residentsi Keelatud Linna. Tutvume veel Hiina traditsioonilise meditsiiniga külastades üht Hiina traditsioonilist meditsiinikeskust, kus soovijad saavad lasta oma tervist kontrollida.

 

4. päev:

Hommikusöök. Täna sõidame linnast välja vaatama suurt Hiina müüri – täpsemalt selle Mutianyu lõiku, mis ei ole turistide poolt nii üle rahvastatud kui  lähedal asuv Badaling. Tõuseme köisraudteega müürile, jalutame, naudime kauneid vaateid ja räägime vanadest aegadest.  Lõunasöök. Külastame jadeliiditöökoda ning tutvume nefriidi ajalooga ja emailesemete valmistamisega. Õhtul Pekingi pardi õhtusöök. Ööbimine samas hotellis.

 

5. päev:

Hommikusöök. Külastame Lama templit, mis on üks tähtsamaid Tiibeti budistlikke templeid Pekingis. Siin asub ka maailma kõrgeim puidust Buddha kuju. Pealelõunal võtame ette väikese jalutuskäigu tüüpiliste Pekingi elurajoonide südamesse, hutongidesseLõunasöök. Külastame teekeskust, kus toimub teetseremoonia, mille käigus tutvustatakse meile erinevaid teesorte ning neid saab ka proovida ja kaasa osta.

 

6. päev:

Hommikusöök. Külastame Pekingi loomaaeda, et näha oma silmaga eksootilisi ja imearmsaid pandasid. Lõunasöök ning seejärel külastame paika nimega Kunstitsoon 798. See on 1950-ndatel Nõukogude Liidu ja Hiina Rahvavabariigi ühiselt loodud militaarkompleks, kuhu aastatuhande vahetuse paiku hakkasid koonduma kesklinnast välja tõrjutud Pekingi undegound– kunstnikud ja galeriid. Külastame veel siidivabrikut ja tutvume siiditootmise protsessiga. Pärast seda vaba aeg, et Wangfujingi kaubatänaval ringi vaadata.

 

7. päev:

Hommikusöök. Transfeer lennujaama ja tagasilennud koju.

REISPAKETI HIND:

790 EUR + lennupiletid koos lenujaamamaksudega 530 EUR

Ühese toa lisatasu 200  EUR

Hinnaarvestuse aluseks on kurss 1 EUR= 1,1 USD

Minimaalne reisijate arv 12.

 

Reisipaketi hind sisaldab:

transporti kohapeal- mugavustega buss,  majutus korralikes 3 ja 4* hotellis kahestes tubades koos hommikusöökidega, 5 lõunasööki ja 1 õhtusöök (jookide eest tuleb endal täiendavalt tasuda), kogu ülaltoodud programmi, eestikeelse tõlkega ekskursioone terve reisi vältel, KÕIKI programmis mainitud paikade külastuspileteid.

 

Hind ei sisalda:

lennupileteid, Hiina viisat 65 EUR, reisikindlustust, isiklikke kulutusi, jootrahasid (ca 40 USD).

Hiina viisaks vajalikud dokumendid:
pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisi ning passis peab olema vähemalt 2 vaba lehte; 1 ankeet; 1 värviline foto (3,5×4,5 cm); töökoha garantiikiri (ingl. keeles) ning  seal peab olema firma nimi, millega firma tegeleb, töötaja/taotleja ees ja perekonnanimi, reisi kuupäevad ja kinnitus, et töökoht säilib reisi vältel ja pärast seda. Õpilase/ üliõpilase puhul – garantiikiri õppeasutusest. Kui reisib laps kas ühe vanema või mõlema vanemaga, on vajalik saatkonnale esitada sünnitunnistusest koopia. Pensionäril või mittetöötaval inimesel 3 viimase kuu panga väljavõte inglise keeles. Sobib ka internetipanga väljavõte inglise keeles.

Hiina viisa saate välja printida siit: www.chinaconsulatesf.org/chn/qianzhen/zgqz/P020130828366275572026.pdf

 

Lennuinfo: Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 12.50. Lennud Tallinn Helsingi 14.50.- 15.25 ja Helsingi Peking kell 18.20.- 06.55 (+1). Tagasilennud Peking- Helsingi kell 1055.- 14.15 ja Helsingi Tallinn 16.25- 17.00.

Lennatakse Finnairi liinilendudega ning hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 23 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 20 cm ja kaaluga 8 kg.

 

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIl:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust. Lennupiletit hinnaga 530 eurot koos lennujaamamaksudega on võimalik osta kuni 01.märtsini, seejärel müüme lennukipileteid ostmise hetkel saadaoleva hinnaga.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.

Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel.

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ