SÜGISENE LÄTIMAA JA KURAMAA MAITSED

19.09. – 20.09.2020

 

1.päev:  Väljasõit Tallinnast, Estonia teatri eest kell 06.00 ja Pärnust, hotell Pärnu eest kell 08.00. Väike kohvipaus Iklas ja seejärel on meie esimeseks peatuskohaks jõhvikatalu Piesaules. Umbes 7 hektaril kasvatatakse siin erinevaid jõhvikasorte. Teeme väikese ekskursioon talus ja muidugi on võimalus ka nende erinevaid tooteid degusteerida ja kaasa osta.  

Seejärel külastame astelpajufarmi Satori Alfa. Koostöös Läti teadlastega on see ettevõte loonud erilise retsepti astelpaju nektarile. Teeme siingi ekskursiooni aias ja mekime nendegi toodangut. Pärast seda sõidame Jūrmalasse, kus majutume hotelli ja teeme ka väikese jalutuskäigu. Jūrmala on Baltikumi suurim kuurort, mille erilise miljöö on loonud rikas arhitektuuripärand. Siin on vägagi palju uhkete puitnikerduste ja värviliste vitraažidega kaunistatud puitehitisi. Soovijatel on võimalik minna ka lõõgastuma veekeskusesse või ostlema Baltikumi suurimasse outletti Outlet Village.

 

2.päev: H/s. Täna külastame Kliblapsase talu, kus kasvatatakse kõrvitsaid. Talu on üks suuremaid kõrvitsakasvatajad Lätis ja erinevaid kõrvitsasorte kasvab siin umbes 40.  

Seejärel sõidame Sabilesse et sealses siidrimajas maitsta õunasiidreid. Maalilises Abava jõe orus asuv väikelinn Sabile on kantud Guinessi rekordite raamatusse, kui Euroopa kõige põhjapoolsem viinamarjakasvatusala.

Teeme peatuse veel Liepājas ja vaatame ära siinsed tähtsamad vaatamisväärsused ning aega jääb ka kehakinnituseks. 8 km pikkuse rannajoonega Liepājat tuntakse  kui tuulelinna. Tuulest ja merevaigust on inspireeritud ka üks linna kaasaegseid sümboleid – Liepāja kontserdimaja ehk Lielais dzintars (tlk suur merevaik). Merevaigukarva klaasist hoone on nimelt ehitatud nii, nagu see nõjatuks vastu tuult. Ja algabki kodutee.

 

REISIPAKETI HIND: 125.-  Ühese toa lisatasu 20.-

Minimaalne osalejate arv 25

 

HIND SISALDAB: Bussitransporti, giid-reisijuhi teenuseid, külastusi ja degusteerimisi programmijärgsetes kohtades, maksusid.

 

HIND EI SISALDA: Kindlustusi, isiklikke kulutusi.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ