ŠVEITS

01. – 08.08.2019

 

1.päev:           Hommikul väljasõit Tallinnast  kell  06.00 Estonia teatri eest  ja  Pärnust, hotell Pärnu eest kell 08.00. Sõit läbi Baltikumi ja Poola. Ööbimine hotellis teisel pool Varssavit.

2.päev:           H/s. Jätkub sõit läbi Poola ja Tšehhi. Teel peatused.  Ööbimine hotellis juba Saksamaal. Soovijaile ettetellimisel õhtusöök (+7 EUR).

3.päev:           H/s. Sõit läbi Saksamaa  Šveitsi suunas, peatume Schaffhausenis, et imetleda suurt ja võimast Reini  juga. Reini juga on 150 m lai ja 23 m. kõrge ning on Euroopa suurim ja veerikkaim juga. Luzern. Teeme jalutuskäigu linnas: Kapellbrücke – Euroopa vanim säilinud puusild, raekoda, Toomkirik jm. Ööbime 3 järjestikust ööd hotellis maaliliste ja kõrgete mägede vahel. Soovijaile õhtusöök (+ 15 CHF ).

4.päev:          H/s. Väljasõit üle Sustenpassi (2262 m kõrgune mäekuru) väikesesse, armsasse Schwyz’i  linna, mis  on andnud Šveitsile tema nime.  Võtame ette tunnise laevasõidu Vierwaldstätteri järvel ja naudime imelisi vaateid. Pealelõunal  karude linn Bern. Juba linna nimi on tulnud saksakeelsest sõnast „bär“- karu. Bern on ka Šveitsi pealinn ja tema ajalooline vanalinn on võetud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Näeme katedraali, vana kellatorni, parlamendihooneid jm. Ööbimine samas hotellis. Soovijaile õhtusöök (+ 15 CHF ).

5.päev:          H/s. Sellel päeval naudime imelist Šveitsi loodust: kõrged mäed, haljad aasad, kosed. Selge ilmaga on võimalik tõusta Schilthorni mäe tippu (2970 m.) ning samas, kuid pisut madalamal asub  Mürreni  alpiküla. Saame osa ka Trümmelbachi koskede vetemöllust ning vaatame üle Aare jõe kuristiku, mis on 1400 meetrit pikk ja kõige kitsamas kohas 1 m. lai. Jõgi voolab läbi kuristiku kord aeglaselt ja rahulikult, kord kiiresti ja maruliselt. Ööbimine samas hotellis. Soovijaile õhtusöök (+ 15 CHF ).

6.päev:           H/s.  Põikame veel lõpetuseks Engelbergi kloostri juures asuvasse juustutööstusesse, et maitsta ja kaasa osta nende kuulsaid juustusid ning seejärel alustame tagasiteed läbi Liechtensteini. Peatume riigi tillukeses pealinnas, Reini jõe paremkaldal asuvas Vaduzis ning vaatame üle kõik tema tähtsamad vaatamisväärsused. Ööbime hotellis Saksamaal. Soovijaile ettetellimisel õhtusöök (+ 7 EUR)

7.päev:            H/s. Kodutee jätkub.  Ööbimine hotellis Varssavi lähedal.

8.päev:            H/s. Kodutee läbi Poola ja Baltikumi.  Saabumine tagasi koju, reisi lõpp.

 

HIND: 550 EUR  Ühese toa lisatasu: 45 EUR

Omaette iste bussis + 65 EUR ( Kohtade arve piiratud)

Minimaalne reisijate arv 30.

 

HIND SISALDAB: Mugavustega bussi, ekskursioone, majutusi hotellis kaheinimese tubades koos hommikusöökidega, city taxe, giid- grupisaatja teenuseid, makse.
HIND EI SISALDA: tervisekindlustust, muuseumide ega muude tasuliste objektide pileteid.
ORIENTEERUVAD HINNAD: Rheinfall- 3 CHF, Aare jõe kuristik 9/5 CHF, Trümmelbachi kosed-  11/4CHF, Schiltorni tipp 105/ 52 CHF, Birg 67 CHF, Mürreni tipp 22,40/ 16.49 CHF, 1 tunnine laevasõit  Vierwaldstätter Seel 18.60 CHF.

 

Istekohad bussis jaotatakse registreerimistasu laekumise järjekorras.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ