ST. PETERBURG-KROONLINN-PETERHOF-TSARSKOJE SELO

18.07. – 21.07.2019

 

REISI  KÕRGHETKED: kullasäras kirikute ja paleede rohkus, kindlalt 8-ndate maailmaimede hulka kuuluv Peterhofi purskkaevude park, Katariina palee Kuldne anfilaad ja Merevaigutuba, Ermitaaž– kunstikogudest suurimaid, metroo, Peeter-Pauli kindluse kahuripauk.

 

1.päev N: Väljasõit kell 05.30 Pärnust, hotell Pärnu eest ja kell 06.15 Vändra Konsumi juurest. Vene piiri ületus Narvas. Teeme lühikese bussitiiru Kroonlinnas ning külastame ka Merekirikut. Lõunapaus. Sõit Peterhoffi, kus külastame alumist (purskkaevude) parki. Pargi territooriumil on ka palju teisi külastuskohti: grotid, mereäärne residents, saunad, Katariina maja. Linna saabudes majutamine hotelli Orbita.

 

2.päev R: Hommikusöök. Jätkame ekskursioone: Mosaiigimuuseum- kirik Spas na Krovi ja Peeter- Pauli kindluse külastus – territoorium, uputuste- üleujutuste mälestusmärk, Peetri ja Neeva väravad, Peavahi hoone, Mündikoda, kõige ootamatum Peeter Suure skulptuur. Kell 12.00 traditsiooniline keskpäevane suurtükipauk  “admiralilõuna” tähistamiseks.  Pealelõunal  aeg muuseumide külastamiseks: Ermitaaž (õpilastele ja üliõpilastele õpilaspileti esitamisel sissepääs tasuta), Kunstkaamera, Vene muuseum, Iisaku katedraal jpt. Soovijaile ettetellimisel meeleolukas õhtusöök koos vodka ja kasakalauludega. Ööbimine samas hotellis.

 

3.päev L: Hommikusöök. Vaba päev omapäi linna avastamiseks, muuseumide külastuseks või sisseostudeks. Õhtul läheme soovijatega  ühisele laevasõidule  jõgedel ja kanalitel, kus teele jääb palju huvitavaid sildu ja vaatamisväärsusi kallastel.

 

4.päev P: Hommikusöök. Väljasõit Puškinisse (Tsarskoje Seo). Tsarskoje Selo lossi- ja pargiansamblit peetakse üheks Euroopa kaunimaks valitsejaresidentsiks.  Külastame nii parki kui lossi. Võimalus enne tagasiteele asumist veel keha kinnitada ja kell 15.00 alustame tagasiteed. Sõit piirile, piiriületus Narvas, saabumine koju

 

Hind: 280-

Ühese toa eest lisatasu 69 EUR, ühene iste bussis + 65 EUR (kohtade arv piiratud)

 

HIND SISALDAB: Mugavustega bussi, majutust hotellis ***, 3 hommikusööki rootsi lauas, ekskursioone, giiditeenust kogu reisi kestel eesti keeles.   

HIND EI SISALDA: Venemaa viisat 64 EUR, tervisekindlustust al. 2 EUR( sõltub vanusest), tasuliste külastuskohtade pileteid. 

Viisa vormistamiseks vajalik: pass (kehtiv 6 kuud pärast reisi lõppu, passis peab olema vähemalt kaks kõrvuti asuvat tühja lehte), 1 värske dok. foto, andmed: töökoht, telefon ja e-mail. või kool ning selle aadress, kodune aadress, iga reisil osaleja telefoni number ja e-mail, kui nimi on muutunud, siis eelmine/-sed nimed, viimane Venemaa külastuse aasta.

Viisa vormistamise aeg: 3 nädalat.

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ