VALGEVENE

10.-14.07.2019

 

1. päev

Väljasõit kell 06.00 Tallinnast Estonia teatri eest ja kell 08.00 Pärnust, hotell Pärnu eest. Sõit peatustega  läbi Eesti, Läti ja Leedu.  Õhtuks jõudmine hotelli Lidas.

 

2. päev

H/s. Kõigepealt külastame Nemani klaasitehast ja seejärel sõidame ühte vanemasse ja kaunimasse Valgevene linna Grodnosse, mis asub Nemunase jõe kallastel. Tutvume linnaga: vana ja uhke kindlus, uus palee, vanim apteek, klooster jm. Ööbime taas hotellis Lidas.

 

3. päev

H/s. Lahkume hotellist. Kõigepealt sõidame Põhjamaiseks Pariisiks  tituleeritud Nesvizhi väikelinna, mis on kuulus oma 13 sajandist pärineva kindluslossiga. Loss on kantud UNESCO kultuurimälestiste nimekirja. Lisaks on seal palju muudki huviväärset: raekoda, turuhoone, jesuiitidekirik jm. Seejärel külastame Mir´i kindluslossi, mis on samuti aastast 2000 UNESCO kultuurimälestiste kaitse nimekirjas ja pärineb aastast 1540. Päeva lõpetuseks jõuame veel ka Dudutki etnograafiamuuseumisse, mis kujutab endast traditsioonilise Valgevene küla rekonstruktsiooni. Siin saab igaüks maitsta kohalikku võid, saia, teed ja mekkida puskarit koos hapukurgi ja meega ning näha kuidas töötavad käsitöömeistrid. Õhtul saabume Minskisse. Käime kohe ära ka rahvusraamatukogu katusel asuval vaateplatvormil, kust avaneb suurepärane vaade linnale. Ööbimine hotellis***.

 

4. päev

H/s. Ekskursioon Minskis: Sõltumatuse väljak, Janka Kupala nim park, Ülalinn,  raekoda linnakellaga, kirikud, Võitjate prospekt, Troitski eeslinn- linnakodanike 19. elamud, milles nüüd asuvad muuseumid, antikvariaadid, suveniiripoed, rahvusrestoranid. Pealelõunal vaba aeg iseseisvateks üritusteks- muuseumide külastamiseks või viimaste sisseostude tegemiseks. Ööbimine samas hotellis.

 

5. päev

H/s. Algab kodutee. Õhtul saabume tagasi koju. Reisi lõpp.

 

HIND: 330.-

Ühese majutuse lisatasu + 30.-, omaette iste bussis +65.-

Minimaalne reisijate arv 30.

 

HIND SISALDAB: Mugavustega bussi, giid- reisisaatja teenuseid, majutused kahestes tubades koos hommikusöögiga, käibemaks.

HIND EI SISALDA: Valgevene grupiviisat 15 EUR, individuaalviisa 30 EUR, kohustuslikku kindlustust, tasuliste objektide pileteid.

Grupiviisa korral lähevad kõik passid vormistamisele koos ning riiki sisenemine, väljumine ja majutumine toimub samuti rangelt koos.

ORIENTEERUVAD HINNAD: Miri loss 12 BYN; Nesvizh 14 BYN; Dudutki 18 BYN, rahvusraamatukogu vaateplatvorm 3 BYN   1EUR=2,4 BYN

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ