VALGEVENE

15.-19.05.2021

 

1. päev

Väljasõit kell 06.00 Tallinnast Estonia teatri eest ja kell 08.00 Pärnust, hotell Pärnu eest. Sõit peatustega  läbi Eesti, Läti ja Leedu.  Õhtuks jõudmine hotelli Vitebskis.

 

2. päev

H/s. Tutvume  Vitebskiga. Vitebsk asub kohas kus Vitba jõeke suubub Lääne Dvinaasse. Tutvume Vitebski ajaloolise keskuse ja linnasüdamega ning külastame Marc Chagalli majamuuseumit ja kunstikeskust. Pealelõunal sõidame Minskisse. Ööbimine hotellis*** Minski kesklinnas.

 

3. päev

H/s. Ekskursioon Minskis: Sõltumatuse väljak, Janka Kupala nim park, Ülalinn,  raekoda linnakellaga, kirikud, Võitjate prospekt, Troitski eeslinn- linnakodanike 19. elamud, milles nüüd asuvad muuseumid, antikvariaadid, suveniiripoed, rahvusrestoranid. Pealelõunal vaba aeg iseseisvateks üritusteks- muuseumide külastamiseks või viimaste sisseostude tegemiseks. Ööbimine samas hotellis.

 

4. päev

H/s. Lahkume hotellist. Kõigepealt sõidame  Dudutki Vabaõhumuuseumisse. Siin saab näha ehtsat 18. sajandi külaelu.  Kohalikus piirituskojas saab proovida sealsamas aetud legaalset samakat ja juustukojas valmistatud traditsioonilist juustu. Näeme kuidas töötavad pottsepad, puusepad ja kangakudujad, imetleme tuuleveskit ja külastame puukirikut.  Seejärel sõidame Põhjamaiseks Pariisiks  tituleeritud Nesvizhi väikelinna, mis on kuulus oma 13 sajandist pärineva kindluslossiga. Lisaks on seal palju muudki huviväärset: raekoda, turuhoone, jesuiitidekirik jm. Jõuame põgusalt üle vaadata ka Mir´i kindluslossi, mis  pärineb aastast 1540. Mõlemad  lossid on kantud UNESCO kultuurimälestiste nimekirja.  Ööbimine sõidame hotelli Lidas.

 

5. päev

H/s. Külastame Nemani klaasitehast ja vaatame kuidas valmivad kristall ja klaasesemed. Tehase poest on võimalik osta tehase hinnaga kristalli ja klaasi. Algab kodutee. Teel peatused ning õhtul saabume tagasi koju. Reisi lõpp.

 

HIND: 350€

Ühese majutuse lisatasu + 42€, omaette iste bussis +65€

Minimaalne reisijate arv 30.

 

HIND SISALDAB: Mugavustega bussi, giid- reisisaatja teenuseid, majutused kahestes tubades koos hommikusöögiga, käibemaks.

HIND EI SISALDA: Valgevene grupiviisat 15€, soovi korral individuaalviisa 30€, kohustuslikku kindlustust, tasuliste objektide pileteid.

Grupiviisa korral lähevad kõik passid vormistamisele koos ning riiki sisenemine, väljumine ja majutumine toimub samuti rangelt koos.

ORIENTEERUVAD HINNAD: Miri loss 12 BYN; Nesvizh 14 BYN; Marc Schagalli muuseum  2,5 BYN; Dudutki vabaõhumuuseum 23 BYN, Minski Rahvusraamatukogu vaateplatvorm 3,5 BYN; Nemani klaasitehas   BYN      1EUR=2,4 BYN

BRONEERISoovin tellida kindlustuse:
*kohustuslik väli

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
Gondvana Reisid
Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

© Copyright 2018 Gondvana Reisid OÜ