HOLLAND – BELGIA – LUKSEMBURG

03.- 11.07.2021

 

Reisi kõrghetked:

 • Hollandi Veneetsia Giethoorn ning keskaegne Brügge
 • Tuulikutekülas maitsvate hollandi juustude mekkimine
 • Euroliidu-keskuste muljetavaldavad klaaskontorid ja kontrastsed vanalinnad
 • Väike hiiglanene Luksemburg maalilises Alzette’i jõe orus
 • Maaliline Moseli org

 

1. päev

Kogunemine Tallinna sadama D terminali ees kell 17.00. Laevasõit Tallinn-Stockholm. Laeval 4-ne kajut. Võimalik juurde tellida õhtu- ja hommikusööki laeval.

2. päev

Kell 10.00 saabumine Stockholmi. Alustame sõitu peatustega läbi Rootsi. Taani väinade ületused. Ööbimine hotellis juba Saksamaal.

3. päev

H/s.  Jätkame sõitu Hollandi suunas. Kõigepealt teeme peatuse ja oma esimese paadisõidu Hollandi Veneetsias Giethoornis.  Õhtul aga jalutame väikeses  Volendami kalurikülas, mis on samuti üks maalilisemaid paiku Hollandis. Ööbimine hotellis Amsterdami lähedal.

4. päev

H/s.  Zaanse Schansi  tuulikuteküla.  Noordhollandis asub 146 tuulikut. Zaanse Schansi kuulsamad tuulikud on sinepi  ja saeveskid. Kõnnime läbi kitsaste tänavate ja vaatame, kuidas valmistatakse juustu ja puukingi. Tutvume Amsterdamiga – Hollandi 700-aastane pealinnaga. Laevasõit  kanalitel, Dam, Kuningapalee,  ujuv lilleturg, kust saab kaasa osta kõikvõimalikke lillesibulaid ja Taimi jm. Ööbimine samas hotellis.

5. päev

H/s. Sõidame  Delfti, mis on  Hollandi üks võluvamaid väikelinnu. Siinsesse Uude kirikusse on maetud Hollandi kuningliku perekonna liikmed.  Seejärel võtame suuna Belgiale. Õhtune Brüssel: Eurokvartal, Grand Place ehk raekojaplats oma võrratute gildihoonetega, gooti stiilis 15. sajandi raekoda, maailmakuulus Pissiv Poiss oma arvukate riietekomplektidega ja et ei oleks mingit ebavõrdsust, siis   vaatame üle ka Pissiva  Tüdruku ning käime ka  St. Michaeli katedraalis.  Ööbimine hotellis Brüsselis. 

6. päev

H/s. Vaatame ära veel ühe Brüsseli tuntud sümboli- Aatomiku ning seejärel sõidame Brüggesse. Brügge on üks Euroopa maalilisemaid linnu, nn. Euroopa Veneetsia, mis oli kunagi üks tähtsamaid villakaubanduskeskusi. Ajalooline keskus, turuväljak, paadisõit kanalitel jm.  Väike õhtune jalutuskäik Dinantis, mis on üks maalilisemaid Valloonia linnu. Läbi linna voolab Meuse jõgi, mille ühel kaldal kõrguvad hiiglaslikud kaljud millede tipus kroonib uhke Dinanti tsitadell. Ööbimine  hotellis Dinanti lähedal.

7. päev

H/s. Sõit Luxembourgi – linna, mida on aegade jooksul arvutu hulk kordi vallutatud ja jälle tagasi võidetud. See asub maalilises  Alzette`i jõe orus ning linna peamine vaatamisväärsus on võrratu hilisgooti stiilis Notre-Dame. Jätkame sõitu  Moseli orus, mis on üks suuremaid viinamarjakasvatuspiirkondi Saksamaal. Peatus imeilusas väikelinnas Cochemis. Ööbimine  hotellis Kasseli lähedal.

8. päev

H/s. Tagasitee läbi Saksamaa ja Poola. Ööbimine hotellis Varssavi lähedal.

9. päev

H/s. Sõit läbi Baltikumi. Saabumine koju, reisi lõpp Pärnus ja Tallinnas.

HIND: 670 EUR   Ühese majutuse eest lisatasu +95 EUR, omaette iste bussis +65 EUR

Minimaalne reisijate arv 30.

 

HIND SISALDAB:  Laevapiletit Tallinn- Stockholm (4 inimese kajutis), Taani väinade ületust, mugavustega bussi, majutusi 2 inimese tubades, hommikusööke (v.a. laevas), eestikeelseid ekskursioone, giid- grupisaatja teenuseid, käibemaksu.

HIND EI SISALDA: Kindlustust, muuseumide- ega muude tasuliste objektide pileteid.

ORIENTEERUVAD HINNAD: paadisõit Giethoornis 9€, kanalisõit Amsterdamis 8€, Vahakujude muuseum 22.50€, Brügge kanalisõit 9€

Võimalik juurde tellida: hommiku- ja õhtusööki laevas 13 EUR + 34 EUR, kahest kajutit laevas+30 EUR inimene

Istekohad bussis jaotatakse registreerimistasu laekumise järjekorras.

Soovitame vormistada reisile tervise- ja reisitõrkekindlustuse!

BRONEERI

  GONDVANA REISID OÜ

  REGISTRIANDMED

  Majandustegevuse
  registri number : TRE000105

  Äriregistri nr. 10185963

  ARVELDUSARVED

  EE692200001120259808 Swedbank

  KONTAKT
   Gondvana Reisid

   Gondvana Reisid

   Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

   © Copyright 2021 Gondvana Reisid OÜ