Kas teadsid, et:
Umbes 550 miljonit aastat tagasi kujunes lõunapoolkeral hiiglaslik superkontinent Gondwana, mis hõlmas tänase Antarktika, Lõuna-Ameerika, Aafrika, Madagaskari, Austraalia, Araabia poolsaare ja India subkontinendi maamasse.
Umbes 335 miljonit aastat tagasi ühines Gondwana põhjapoolkeral laiuva Lauraasia superkontinendiga ja moodustas kogu planeedi maamassi koondava Pangaea ürgmandri.
Ligemale 175 miljonit aastat tagasi triivisid Lauraasia ja Gondwana jälle üksteisest lahku ning 140-130 miljonit aastat tagasi jagunes hiidmanner Gondwana osadeks ning aja jooksul moodustusid sellest Antarktika, India ja Araabia poolsaared, Lõuna-Ameerika, Austraalia ja Aafrika.

 

Gondvana Reisid on turismis tegev juba aastast 1996 ning olnud turismireiside korraldamisel aktiivne teenäitaja alates ajast, mil Eesti ja muu maailma vahel olid teed alles avanemas. Selle aja jooksul oleme teenindanud palju meeldivaid kliente ja käinud läbi rohkelt avastamata teid. Aegade jooksul on meie sihtkohad mõnevõrra muutunud ja hõlmavad nüüd kogu maailma. Kutsume teid muidugi endiselt ajaloolisse Euroopasse, kuid pakume juba aastaid ka eksootilisemaid reise Aasiasse, Aafrikasse ja Ameerikasse, mis olid kunagi Gondwana ürgmandri osad. 

Meie reisid on peamiselt mõnusas tempos kavandatud kultuurireisid ning kaugreisidel on programmis mitmekesistele vaatamisväärsustele lisaks alati ka paar päeva rannapuhkust, sest nautida peab ju ka saama! Igal aastal püüame teile pakkuda midagi uut ja põnevat ning tulla välja mõne uue marsruudiga, et ka püsiklientidel jätkuks avastamisrõõmu. Iga uus kogemus avardab silmaringi ja kujundab tõekspidamisi.

Meie reiside eesmärk on tutvustada erudeeritud ja kogenud giidide juhendusel erinevate maade kultuuri, ajalugu, rahvuslikku omapära ja uskumusi, näidata looduse imesid ning vahendada meeldejäävaid elamusi. Maailm on üüratu ning pakub lõputut avastamisrõõmu kõigile neile, kel rännupisik veres ning uudishimu võõraste maade vastu hinges hõõgumas! Reisibüroode Liidu liikmena tunnetame oma vastutust ja püüame anda endast parima, et Teie reisid oleksid sisukad, inspireerivad ja mõnusad.

 

Ootame Teid reisile!

 

Teie Gondvana

GONDVANA REISID OÜ

REGISTRIANDMED

Majandustegevuse
registri number : TRE000105

Äriregistri nr. 10185963

ARVELDUSARVED

EE692200001120259808 Swedbank

KONTAKT
    Gondvana Reisid

    Gondvana Reisid

    Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

    © Copyright 2022 Gondvana Reisid OÜ