AIANDUS- JA SISUSTUSMESS HELSINGIS

23.03.2024

 

Kevadine aiandus-ja kodumess on Soome suurim mess, mis koosneb omakorda mitmest väiksemast messist. Loomulikult toimub ka seemnete, sibulate, aiatarvete jms müük. 

 

Koguneme ja kohtume reisijuhiga Tallinna sadama D terminali sissepääsu juures kell 06.30.  Tallinki laev väljub kell 07.30 ning jõuab Helsingi Läänesadamasse kell 09.30. Soovijaile laeval hommikusöök.

Saabudes transfeer messile. Kevadmess, või rohkem tuntud kui lihtsalt aiandus- ja  sisustusmess, ühendab endas 4 erinevat teemamessi: Kevadaed, Elu-olu & remont, Oma suvila ja Sisusta. Samaaegselt on toimumas ka toidumess Kohalik ja Mahe. 

Kevadaed – Soome suurim aiandusmess. Lisaks paarisaja eksponendi väljapanekutele ja programmilavale rajatakse messihalli suurejooneline esitlusala. Helsingi messikeskus pakub külastajale õiteilu, seemneid, lillesibulaid, istikuid, aiatööriistu ja -masinaid, aiasisustust ja mööblit, aiakaunistusi ning aiandusalast kirjandust.

Elu-olu ja remont– uue sisuga üritus, mis varasemast tuntud ka kui Oma Kodu. Neile kel on mõtteis uus kodu, ehitamine, remont praeguses elamises või on kasvas otsida vaid uusi lahendusi pakub mess inspiratsiooni näidistubadest ning ideid oma kodu uuendamiseks – lihtsalt ja kiiresti. Lisa innustust pakub Koduõue väljapaneku Ehitusnurk koos õuelahendustega.

Oma suvila oodatakse külastama kõiki, kellel on oma suvekodu ja ka neid, kes oma suvilast alles unistavad. Messil on võimalik tutvuda suvilates vajamineva, sisustuse, remondi ja ehitusega ning teenustega, mis on seotud suvekoduga. Pakutakse uusi ideid ning võimalusi puhkamiseks.

Matkale ja loodusesse – siin sate näpunäiteid ja varustust väljas toimuvatele tegevustele. Koos Oma Suvila messiga avatav ala pakub infot ja tooteid muuhulgas telkimiseks, rattasõiduks, kalastamiseks, loodusfotograafiaks ja paljudeks muudeks aktiivsete õuemeeste lemmikharrastusteks.

Sisusta see on kodusisustuse mess tavatarbijatele. Siit saab ideid ja informatsiooni sisekujunduse eri valdkondade toodete ja teenuste kohta ning praktilisi nõuandeid kuidas neid oma kodus rakendada. Mess on hea võimalus täiendada kodust interjööri uuega. Messi keskseks teemaks on muudatused kodus: kasutades selleks dekoratiivseid elemente nagu padjad, tekstiil, tapeet ja värvid.

Trendikas kodu see on elamuslik ja inspireeriv linnakodu Trendikoti, kuhu saab sisse astuda ning nende loomulikus ümbruses tutvuda mitme ettevõtte uute toodete ja trendidega. 

 

Tagasi Läänesadamas oleme kell 18.30 ning Tallinki Megastar väljub Tallinnasse kell 19.30. Soovijaile laeval õhtusöök. Tallinnasse tagasi jõuame kell 21.30. Reisi lõpp.

 

HIND: 105.- Minimaalne reisijate arv on 25.

 

HIND SISALDAB: Laevapileteid, transfeere: sadam-messikeskus-sadam, messipileteid,  makse.

LISATASU EEST: Hommikusöök laeval Tallinn – Helsingi +19€, õhtusöök laeval Helsingi -Tallinn + 30€, reisikindlustus sõltuvalt vanusest, soovi korral transfeer Pärnu – Tallinn – Pärnu. Transfeeri hind sõltub soovijate arvust, orienteeruvalt 30€

HIND EI SISALDA:  Kindlustusi.

BRONEERI

  GONDVANA REISID OÜ

  REGISTRIANDMED

  Majandustegevuse
  registri number : TRE000105

  Äriregistri nr. 10185963

  ARVELDUSARVED

  EE692200001120259808 Swedbank

  KONTAKT
   Gondvana Reisid

   Gondvana Reisid

   Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

   © Copyright 2022 Gondvana Reisid OÜ