HELSINGI JA SAMBAKARNEVAL

10.06.2023

 

Helsingi pakub ikka ja jälle võimalusi saada uusi elamusi. Kõikvõimalikke põnevaid sündmusi, erinevaid kultuuritempleid ja ostuvõimalusi on linnas ohtrasti. Seekord sõidame sinna osa saama Helsingi Sambakarnevalist.

 

Koguneme ja kohtume giidiga Tallinna sadama D terminali sissepääsu juures kell 06. 30. Giidil on silt Gondvana Reisid.

Tallinki laevastiku uus lipulaev MyStar väljub Tallinnast kell 07.30 ning jõuab Helsingi Läänesadamasse kell 09.30. Soovijaile laeval hommikusöök.

Saabudes teeme kõigepealt bussiekskursiooni,  mille käigus tutvume erinevate vaatamisväärsustega nagu Katajanokka saar, presidendiloss, turuplats, senativäljak ja Toomkirik, Esplanaadi park, Temppeliaukio kirik ja Sibeliuse park.

Kell 14.00 läheme poolteiseks tunniks mõnusale laevakruiisile koos lõunasöögiga Helsingi saarestikus. Helsingit on raske ette kujutada ilma teda ümbritsevate suuremate või väiksemate saarteta. Linna  ümbritseb ainulaadne, enam kui 300 saarest koosnev saarestik, mis asub kohe väljaspool elavat kesklinna. Seekord avastamegi Helsingit pisut teise nurga alt, kui tavapäraselt linnas ringi jalutades. Pärastlõunase aja aga veedame taas linnas, et osa saada karnevalimelust tänavatel või avastada linna hoopiski omapäi.

Sambakarnevali korraldatakse Helsingis juba aastast 1991 ning see on Soome suurim karnevaliüritus, mida tullakase vaatama lähedalt ja kaugelt. Tänavale tulevad Soome sambakoolid, toimuvad   muusika, laulude ja tantsudega uhked rongkäigud. Programm kestab terve nädala, mille vältel saab osa võtta erinevatest õpitubadest, kohtumistest ja muudest erinevatest üritustest. 

Tagasi Läänesadamas oleme kell 18.30 ning Tallinki Megastar väljub Tallinnasse kell 19.30. Tallinnasse jõuame kell 21.30. Reisi lõpp.

 

HIND: 130 EUR, laps 12.-17 a.: 113 EUR

Minimaalne reisijate arv 25.

 

HIND SISALDAB: Laevapileteid, bussiekskursiooni, lõunasöögikruiisi saarestikus, reisijuhi teenuseid, makse.

HIND EI SISALDA:  tervisekindlustust, tasuliste objektide pileteid.

LISATASU EEST: Hommikusöök laeval Tallinn – Helsingi +18€, õhtusöök laeval Helsingi -Tallinn + 30€, reisikindlustus, transfeerid Pärnu-Tallinn hommikul ja  Tallinn-Pärnu hilisõhtul- hind oleneb soovijate arvust, kokku orienteeruvalt +25€ 

Soovitame vormistada reisikindlustuse.

BRONEERI

  GONDVANA REISID OÜ

  REGISTRIANDMED

  Majandustegevuse
  registri number : TRE000105

  Äriregistri nr. 10185963

  ARVELDUSARVED

  EE692200001120259808 Swedbank

  KONTAKT
   Gondvana Reisid

   Gondvana Reisid

   Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

   © Copyright 2022 Gondvana Reisid OÜ