PÄIKESELINE TAI

04.12.-19.12.2021

Reisi kõrghetked:

 • Tai võimsad ja kaunid Buddha pühamud
 • Bangkoki sigin-sagin ja idamaine elu, vanad Siiami kuningriigi mälestised ja paleed
 • Kurikuulus Kwai jõgi ja sõjavangide muuseum kesk ürgset loodust
 • Mägihõimude väikeste külade sarm
 • Kaunid saared ja mõnusad rannad
 • Transvestiitide värvikirev show

1. päev:

Lennud Bangkokki.

 

2. päev:

Saabume Bangkoki rahvusvahelisele lennuväljale.  Et kellaaeg on veel hotelli saabumiseks varane, siis sõidame paadiga Bangkoki südalinna kanalitel ning näeme elu nii vee peal kui kaldail. Teeme peatuse ja imetleme veel üht kaunimat ja omanäolisemat templit linnas-  Wat Arun’i (Koidu templit). Lõunasöök laevrestoranis ja transfeer hotelli Bangkok Palace. Puhkus lennust.

 

3. päev:

Hommikusöök. Suundume tutvuma Bangkoki vaatamisväärsustega ning külastame Wat Po Buddha templit – vanimat ja suurimat Bangkokis. Näeme tohutut lamavat Buddhat ning samas paiknevat traditsioonilst massaažikooli. Külastame ka Suure Palee kompleksi, mis on Tai kuningate ametlik residents ning mille kompleksi kuulub ka Smaragdbuddha tempel. See on kõige püham tempel Tais ning temas nähakse kogu Tai ühiskonna kaitsjat. Õhtul  traditsiooniline Tai õhtusöök klassikaliste tantsudega. Ööbimine samas hotellis.

 

4. päev:

Hommikusöök.  Sõidame Bangkokist välja ning teeme peatuse orhideefarmis, kus saame nautida kaunist lilleilu ning samas saab uudistada ka kookospähklite töötlemise protsessi. Siit saab osta palmisuhkrut, kookosõli ja kookosest valmistatud  looduskosmeetikat. Pärast seda külastame Damnearn Saduak’is ujuvat turgu, milleni jõudmiseks sõidame  paatidega mööda tihedat kanaliterägastikku.  Kohapeal müüakse käsitööd, vürtse, puuvulju jpm.  Pealelõunal jõuame Kanchanaburi’sse, kus kõigepealt lõunatame ning seejärel külastame Jeath sõjamuuseumiliitlasvägede surnuaeda ning kurikuulsat Kwai jõe silda. Ööbimine hotellis Kwai jõe ääres.

 

5. päev:

Hommikusöök. Sõidame  Saiyoke koskede juurde ja rahvusparki, kus veedame  pärastlõunani aega sõites parvmajakesega piki jõge. Imetleme ümbritsevat džunglit ja koskesid ning ujume, päevitame, puhkame.  Lõunasöök parvel. Ööbimine samas hotellis.

 

6. päev:

Hommikusöök. Täna sõidame Bang-Pa In´i, mis oli Tai monarhide suveresidents alates 17. sajandist. Siin on suurepärane kogu Tai, Hiina, Itaalia ja victoriaanlikus stiilis paviljone. Edasi suundume vanasse Ayutthayasse– 1350-1767 oli see vana võimas kuningriik. Lõunasöök. Pealelõunal külastame  Wat Phra Sisanphet´i, mis oli paljude kuningate templipalee ning Wat Mahatati kompleksi. Õhtul asume rongile Chiang Mai’sse. Öö rongis 2 klassi magamisvagunis.

 

7. päev:

Hommikul saabume Chiang Mai’sse. Transfeer hotelli ja hommikusöök. Võimalusel juba ka tubade jagamine. Külastame Doi Suthepi mägitemplit, naudime kauneid vaateid Chiang Mai’le. Õhtupoolikul külastame  siidivabrikut ja puunikerdustöökoda. Õhtusöök koos rahvuslike tantsudega. Ööbimine hotellis.

 

8. päev:

Hommikusöök. Täna sõidame Doi Inthanoni rahvusparki ja Himaalaja jalamile. Sealt läheme avastama Kuninga ja Kuninganna stuupasid, mis püstitati nende tähtsateks aastapäevadeks. Väike jalutuskäik džunglis, tutvumaks kliima ja taimestikuga. Piknikulõunasöök. Tagasi Chiang Maisse sõites põikame sisse mägede vahel elavate hmongide juurde. Ööbime samas hotellis Chiang Mai’s.

 

9. päev:

Hommikusöök. Lahkume Chiang Mai’st. Peatume ja külastame elevandikasvatust ning teeme eksootilise elevandisõidu džunglisse, kust saabume tagasi laagrisse härjavankritel. Lõunasöök. Pealelõunal naudime tunniajast mõnusat sõitu bambusparvedega mööda Mae Taeng’i jõge. Seejärel külastame  hõimuküla, kus elavad koos akhade mägihõim ja pikk-kael karenid. Jätkame sõitu põhja suunas ning enne õhtut saame imetleda veel ka Wat Rongkhun´i- kuulsat valget templit. Ööbimine hotellis Chiang Rai’s.

 

10. päev:

Hommikusöök. Sõidame Kuldkolmnurka, kus saavad kokku kolme riigi Tai, Laose ja Birma piirid. Külastame Oopiumimuuseumi ning võtame ette paadisõidu üle Mekongi jõe Laosesse. Lõunasöök  Peatume põgusalt ka Mae Sai linnas, mis jääb otse Birma piiri äärde. Õhtul lendame Chiang Raist taas Bangkokki ning sõidame sealt hotelli Pattayas. 

 

11. päev:

Hommikusöök.  Sõidame paadiga Korallisaarele, kus on kaunid rannad ja mõnusad puhkusepaigad. Võimalus tegeleda parasailinguga, kihutada skuutritega jm. Mereandide lõunasöök. Hilisel pärastlõunal suundume paadiga tagasi Pattaya’sse. Õhtul naudime Tiffani transvestiitide showd.

 

12. päev:

Hommikusöök. Sõidame puhkuseks Ko Sameti saareleLõunasöök saarel. Pealelõunal sõidame tagasi Pattayale. Ööbimine samas hotellis.

 

13. päev:

Hommikusöök. Vaba päev puhkuseks. Ööbimine samas hotellis.

 

14. päev:

Hommikusöök. Kell 12.00 vabastame toad ning kell 18.00 sõidame Bangkoki lennujaama. Tagasilennud koju, kuhu jõuame järgmisel päeval.

 

15. päev:

Lennud jätkuvad. Saabumine tagasi koju.

 

 

REISIPAKETI HIND: 1560 EUR    

Ühese toa lisatasu 295 EUR

Hinnapaketi aluseks kurss 1 EUR = 1,1 USD.

Minimaalne reisijate arv  on 10.

 

Reisipaketi hind sisaldab: kogu transporti kohapeal: buss, rong Ayuthhaya – Chiang Mai, siselend Chiang Rai- Bangkok; erinevad paadisõidud, majutusi 3* hotellides kahestes tubades, 11 hommiku- ja 9 lõunasööki, 2 õhtusööki (jookide eest tuleb endal täiendavalt tasuda: õlu ca 80-200 BT, Coca-Cola, Sprite ca 50-100 BT), kogu ülaltoodud programmi, eestikeelseid ekskursioone, KÕIKI programmis mainitud paikade külastuspileteid, k.a. etendused.

 

Reisipaketi hind ei sisalda: lennupiletit, reisikindlustust, jootrahasid ( giidile, bussijuhtidele, pakikandjatele, paadimeestele, hotellimeeskonnale  ca 50  EUR) valikulisi tegevusi (nt Tai massaaž al. 200 BT, veespordi jms võimalused), isiklikke kulutusi.

 

Kuna parem on kui kogu grupp lendab koos, soovitame juurde lende. Tallinn- Istanbul kell 12.50.-17.10 ja Istanbul- Bangkok kell 18.35.-07.50  Tagasilennud Bangkok-Istanbul  kell 23.30.-06.10. ja Istanbul-Tallinn kell 09.40-11.55. See on Turkish Airline liinilend.  Võite osta piletid ise või soovi korral meie kaudu. Lennupileti hind on 570 EUR. 

Turkish Airline liinilendudel on hinnas on 1 äraantav pagasiühik kaaluga 30 kg ning käsipagas maksimum mõõtmetega 55x 40x 23 cm ja kaaluga 8 kg. Lennu hinnas on ka toitlustamine pardal.

 

BRONEERIMIS- JA TÜHISTAMISTINGIMUSED SELLEL REISIL:

Reisi eest maksmine toimub kahes osas: Registreerimistasu 195 EUR tuleb tasuda 1 nädala jooksul pärast reisile registreerumist ning ülejäänud summa hiljemalt 1,5 kuud enne reisi algust.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud rohkem kui 3 kuud, on reisija kohustatud hüvitama reisikorraldaja bürookulud 25 EUR reisija kohta ning reisikorraldaja poolt juba kantud kulud.

Kui reisija tühistab reisi tellimise ajal, mil reisi alguseni on jäänud vähem kui 1,5 kuud, on tühistamistasu 100% reisi maksumusest.

Reisikorraldajal õigus hinda muuta, kui arvestatud valuutakurss on tõusnud.

Reisijal on kohustuslik vormistada reisikindlustus (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus), mis katab kulud mõjuvatel põhjustel reisile hilinemisel ja/ või reisi katkemisel-ärajäämisel. Soovitame eelnevalt konsulteerida ka reisimeditsiini kabineti arstiga. Lisainfo: www.vaktsineeri.ee/et/reisivaktsineerimine

Reisija pass peab kehtima vähemalt kuni kuus kuud peale reisi lõppu.

BRONEERI

  GONDVANA REISID OÜ

  REGISTRIANDMED

  Majandustegevuse
  registri number : TRE000105

  Äriregistri nr. 10185963

  ARVELDUSARVED

  EE692200001120259808 Swedbank

  KONTAKT
   Gondvana Reisid

   Gondvana Reisid

   Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

   © Copyright 2021 Gondvana Reisid OÜ