ST. PETERBURG-KROONLINN-PETERHOF-TSARSKOJE SELO

22.07. – 25.07.2021

 

REISI  KÕRGHETKED: kullasäras kirikute ja paleede rohkus, kindlalt 8-ndate maailmaimede hulka kuuluv Peterhofi purskkaevude park, Katariina palee Kuldne anfilaad ja Merevaigutuba, Ermitaaž– kunstikogudest suurimaid, metroo, Peeter-Pauli kindluse kahuripauk.

 

1.päev: Väljasõit kell 06.00 Tallinnast, Estonia teatri eest. Vene piiri ületus Narvas. Sõit Peterhoffi, kus külastame alumist (purskkaevude) parki. Pargi territooriumil on ka palju teisi külastuskohti: grotid, mereäärne residents, saunad, Katariina maja.  Teeme veel ka lühikese bussitiiru Kroonlinnas ning külastame Merekirikut. Linna saabudes majutamine hotelli.

 

2.päev: Hommikusöök. Jätkame ekskursioone: Mosaiigimuuseum- kirik Spas na Krovi ja Peeter- Pauli kindluse külastus – territoorium, uputuste- üleujutuste mälestusmärk, Peetri ja Neeva väravad, Peavahi hoone, Mündikoda, kõige ootamatum Peeter Suure skulptuur. Kell 12.00 traditsiooniline keskpäevane suurtükipauk  “admiralilõuna” tähistamiseks.  Pealelõunal  aeg muuseumide külastamiseks: Ermitaaž (õpilastele ja üliõpilastele õpilaspileti esitamisel sissepääs tasuta), Kunstkaamera, Vene muuseum, Iisaku katedraal jpt. Õhtul läheme soovijatega  ühisele laevasõidule  jõgedel ja kanalitel, kus teele jääb palju huvitavaid sildu ja vaatamisväärsusi kallastel. Ööbimine samas hotellis.

 

3.päev: Hommikusöök. Vaba päev omapäi linna avastamiseks, muuseumide külastuseks või sisseostudeks. Soovijaile ettetellimisel meeleolukas õhtusöök koos vodka ja kasakalauludega.

 

4.päev: Hommikusöök. Väljasõit Puškinisse (Tsarskoje Selo). Tsarskoje Selo lossi- ja pargiansamblit peetakse üheks Euroopa kaunimaks valitsejaresidentsiks.  Külastame nii parki kui lossi. Piletid ettetellimisel ja tasumisel. Võimalus enne tagasiteele asumist veel keha kinnitada ja kell 15.00 alustame tagasiteed. Sõit piirile, piiriületus Narvas, saabumine koju

 

HIND: 280-

Ühese toa eest lisatasu 69 EUR, ühene iste bussis + 65 EUR (kohtade arv piiratud)

 

HIND SISALDAB: Mugavustega bussi, majutust hotellis ***, 3 hommikusööki rootsi lauas, ekskursioone, giiditeenust kogu reisi kestel eesti keeles.   

HIND EI SISALDA: Venemaa viisat (elektroonilise viisa vormistustasu 10€), tervisekindlustust ( hind sõltub vanusest), tasuliste külastuskohtade pileteid.

Alates 1 oktoobrist 2019 on Peterburi ja Leningradi oblastisse võimalik taotleda tasuta elektroonilist viisat. Taotlusele tuleb lisada digitaalne foto. Väga täpselt tuleb jälgida andmete õigsust. Nimi kirjutada nii nagu on passi elektrooniliselt loetaval ribal.

Väljastatud viisa tuleb välja printida ja reisile koos passiga kaasa võtta. Pass peab olema kehtiv vähemalt 6 kuud peale reisilt saabumist ja passis peavad olema tühjad leheküljed piiriületustemplite jaoks

Digifoto ei tohi olla vanem kui 6 kuud.

Venemaa viisat saab iga reisija tasuta taotleda ise Venemaa välisministeeriumi veebilehel

https://electronic-visa.kdmid.ru/ 

E-viisa taotlus tuleb esitada  mitte varem kui 20 päeva ning mitte hiljem kui neli päeva enne reisi algust.

Viisa kehtib kuni 30 kalendripäeva, kuid Venemaal tohib selle alusel viibida kuni kaheksa päeva.

Kui Teil on juba kehtiv Venemaa viisa, siis ei ole e-viisa juurde vormistamine vajalik. 

 

Gondvana Reisid vormistab soovi korral oma klientidele e-viisa teenustasuga 10€/reisija.

 

E- viisa vormistamiseks palume meile saata järgmised andmed: 

 1. Passikoopia ( pass peab kehtima 6 kuud alates e-viisa avalduse esitamise kuupäevast.)
 2. Digifoto ( 3,4×4,5 valge taustal )
 3. Dokument Venemaal kehtiva ravikindluse kohta
 4. Mitu korda olete eelnevalt külastanud Venemaad?
 5. Teie viimase Venemaa külastuse aeg? ( kp/k/a, alates – kuni )
 6. Nimemuutuse korral eelnevad ees- ja/või perekonnanimed ning millal muutus on tehtud (nt.abielu)
 7. Teie alalise elukoha aadress, telefon, e-posti aadres
 8. Sünnikoht ( vald, linn, alev, küla )
 9. Töökoht või õppeasutus, ametinimetus ( nimetus, aadress, telefon, e-posti aadress)

 

Palume saata vajalikud dokumendi meile koos reisi lõppmaksega 1 kuu enne reisi algust.

Kui reisija on alla 18 eluaasta ja lapsevanemad kaasa ei sõida, siis on vajalik sünnitunnistuse ja ühe lapsevanema passikoopia koos viisa andmetega.

BRONEERI

  GONDVANA REISID OÜ

  REGISTRIANDMED

  Majandustegevuse
  registri number : TRE000105

  Äriregistri nr. 10185963

  ARVELDUSARVED

  EE692200001120259808 Swedbank

  KONTAKT
   Gondvana Reisid

   Gondvana Reisid

   Salva Kindlustus, Gondvana Reisid

   © Copyright 2021 Gondvana Reisid OÜ