English
Avalehele | Infopäring | Sisukaart
My status

maillist.png
slice12.png
Kust saite informatsiooni meie reiside kohta?
Kuulsin tuttavalt

Olen korduvklient

Eesti Ekspressi reisikalendrist

Postimehest

Päevalehest

SL Õhtulehest

Internetist otsides

Sattusin juhuslikult reisibüroosse


slice14.png
KIREV PÕHJA-SAKSAMAA
04.-09.09.
Tutvume sel reisil Mecklenburgi ning Holsteini ja Schleswigi liidumaade rannikuga Lübeckist Flensburgi ja Rostockini. Siit leiab vägagi  vaheldusrikka valiku vaatamisväärsusi alates kaunitest loodusmaastikest ja vaimustavast arhitektuuripärandist kuni põnevate muuseumide ja  apteeker Melchiori lugude jälgedeni välja. Güstrow, Schwerin, Ludwigslust, Lüneburg, Lübeck, Kiel, Flensburg, Wismar, Poeli saar ja supelkuurort Heiligendamm, Rostock jm.

MAALILINE LÕUNA-POOLA JA TATRAD
11.-17.08.
Mõnus loodusretk kogu perele!
Võtame ette jalustuskäike mägedesse ja kaunisse loodusesse ning sõidame parvedega Pieniny rahvuspargis. Külastame teel kuningatelinna Krakowit, vaatame üle Musta Madonna Jasna Gora kloostris ja imetleme soolakaevanduse linnakut sügaval maa all.
AUSTRIA- BAIERIMAA
21.-29.09.
Värvikirevas rüüs Alpid, keiserlik Viin, Hitleri Kotkapesa, Eisriesenwelti jääkoobas, Zalzkammerguti kaunid nukulinnakesed, Ludwig II muinasjutulossid, München ja Oktoberfest, metsik Partnachklamm, Oberammergau, Wiesi palverännukirik jpm.

AHVENAMAA
05.07-08.07.; 19.07.-22.07.; 09.-12.08.
Keset Läänemerd on suur hulk saari üksteise otsa ja lähedusse kuhjunud. Viimatise loenduse andmeil on neid 6500. Üheskoos moodustavad nad autonoomse rootsikeelse Ahvenamaa, ühe kauneima saarestiku piirkonna kogu maailmas. 
Brändö. Kumlinge, Vardö, Bomarsundi varemed, Kastelholmi kindlus, Eckerö, Geta mägi, Mariehamn ja Pommern, Kökari, Korppo, Turu, Naantali ja Helsingi.